• Rychlost vyřízení, příznivé ceny
    • 0

Doporučuji obchod !!

• Super, zboží skladem objednáte a do 24 hodin k vyzvednutí. Využila jsem zasilkovnu. 100% spokojenost.
    • Žádné

Obchod slibuje u zboží expedici do 24h, ale pošta obdržela zboží k přepravě až po 3 dnech. Ne že by to byla nějaká katastrofa, ale proč to tedy slibují. Navíc jsem po objednání obdržel pouze mail o provedení platby, bez jakéhokoli potvrzení objednávky. No asi jsem zmlsaný z jiných obchodů, ale hlavně že zboží 7 den dorazilo.

Reakce obchodu pouzdro.eu

Dobrý den

Vaše objednávka byla expedovaná včas.
    - Objednáno 6.8.2019 - 21:55 hodin
    - Následující den 7. 8. 2019 byla objednávka přijata obchodníkem. Jistě chápete, že v deset hodin v noci nelze objednávku přijmout.
    - 8. 8. 2019 byla zásilka expedovaná
    - vzhledem k tomu, že následoval víkend zásilka byla doručena v pondělí 12. 8. 2019
    Zde se můžete přesvědčit ve sledování balíku české pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/RR9377604665L
    Pokud zákazník zvolí nejlevnější variantu doručení tak jako pan Mirda pak doručení trvá České poště 1-4 dny tak jak to uvádíme v našich dodacích podmínkách zde: https://www.pouzdro.eu/cs/content/1-podminky-dodani . Možná kdybyste zvolil balík do ruky, bylo by možné sobotní doručení.

Potvrzující emaily chodí automaticky ihned po objednání a při expedici odesíláme číslo balíku. Vzhledem k tomu, že se nám potvrzující email nevrátil, předpokládám, že se vám vyfiltroval do SPAMu nebo do pošty s hromadnými či komerčními emaily. To už bohužel ovlivnit nedokážu.

Jinak děkuji za kladnou recenzi.

Tomáš Brada

• Kryt se neshoduje vůbec s mobilem

čekaj jsem mozna o malinko rychlejsi dodani ale vse O.K.

Seriozní jednání

Dobry

• našel jsem pouzdro pro "starý" telefon

• byl to první nákup tak to nemůžu hodnotit

Spokojen

• Zásilkovna - hrozný podnik. Konkrétně Prosek, Praha 9, Jablonecká, KATIKA.
    • Zásilkovna na Proseku, v Jablonecké ulici NEDODRŽUJE platné zákony a směrnice.

Obchod výborný. Zásilkovna (jiný podnik) naprosto bezprecedentní chování prodavaček, které si myslí, že zákazník je kvůli nim!!!

• Rychlost,solidní jednání.

• SOLIDNÍ jednání-doporučuji všem

• V tomto obchodě jsem objednávala už asi potřetí a pokaždé vše v pořádku.

• vysoká kvalita za malý peníz
    • velice hezké provedení pouzder na mobily

výhoda

• Rychlá dodávka
    • Pouzdro nemá dostatečný popis a při nákupu mě čekalo nemilé překvapení - úchyt tlačí na ovládání hlasitosti a mobil díky tomu dělá hlouposti. Vyřešil jsem pomocí úpravy tavnou pistolí. To bych ale obecně nedoporučil.

Pouzdra určená pro Vaší značku a typ - kupujte
    Univerzální pouzdra - zjistěte, zda úchyt nebude něčemu vadit. Kupujte raději to, co můžete předem vidět, nebo k čemu je jasný rozměrový výkres (ne jen slovní popis a celková fotografie).

Reakce obchodu pouzdro.eu

Máte pravdu, že u univerzálních pouzder je to složitější. U pouzdra uvádíme nejen jeho vnitřní rozměr, ale i rozvor kleštin, které drží mobil. Rád bych uvedl podrobnější popis ale abych řekl pravdu, nevím jak bych jej měl lépe popsat. Bohužel se někdy stane, že kleštiny jsou umístěny právě v tom místě, kde mohou stisknout některé z tlačítek. Tento problém by asi vyřešil nějaký rozměrový výkres. Ten bohužel výrobce neposkytuje. Bohužel z časových důvodů nejsem v současnosti schopen, zpracovávat a vytvářet technický výkres pro každé univerzální pouzdro.
    Naštěstí je však možné, zboží bez udání důvodu vrátit do 14ti dní. Tak jak to je možné i u oblečení, které si jednoduše vyzkoušíte a pokud vám nevyhovuje vrátíte jej.
    Obecně také doporučuji vybrat si pouzdro, které je přesně určené na daný model telefonu. Nebo zvolit univerzální pouzdro s uchycením na nano lepící plochu. Ta boční tlačítka neovlivní.

• Vše bylo v pořádku.

nabídka