• Spolehlivost.
    • Delší doba dodání.

Kvalitní a krásné zboží, které udělá radost i staré babičce. Ráda zde nakupuji.

• perfektní komunikace, rychlé dodání pečlivě zabaleného zboží

Rychlé, super

Udelala jsem eshopovou objednavku s vyzvednutim na pobocce. Napsali mi, ze do 3 dnu musim vyzvednout. Potrebovala jsem posunout vyzvednuti na tyden. Odpovedeli mi, ze neni mozne, protoze jim objednavku dela automat. Tohle by melo byt lepe vReseno, lepe prozakaznicky. Ja jsem take akceptovala, ze je do 15.1 inventura a zbozi bude po tomto datu, ale nemohu vedet, kdy bude na pobocce. Do Prahy jezdim jednou tydne. Nelibi se mi, ze neumi firma lepe pracovat a vyjit zakaznikovi vstric

Jako vždy v pohodě.

...jednoduchost,funkčnost,spokojenost..

• Ne úplně dobře nastavený e-shop. Pokud dojde ke změně stavu zboží (při objednávce je na skladě, v kroku k platbě už není - což samo o sobě působí neprofesionálně), není možné zboží jednoduše smazat z košíku a pokračovat v dokončení objednávky. Je nutné vrátit se k nákupu. Navíc obtíže při spojení s platební bránou. Rozhodně doporučuji vylepšení. Pokud bych danou věc nechtěla koupit jako dárek, od objednávky bych odstoupila.

Rychlá dodavka

E-shop mají úžasný a vše přišlo bezvadně zabalené.
    Jen mám problém s kamenným obchodem na Chodově.Byla jsem tam 5 x a vždy velmi nepříjemná obsluha.
    Připadala jsem si že ji obtěžují svým dotazem na zboží.
    Tak už budu nakupovat jen přes E-shop.

Rychlost dodání

• Výběr, slevy,rychlost,baleni

• Spokojenost, krásné věci.

Kvalitní zboží

Krásný výběr !

• Vše proběhlo OK.

výborné

• Krásné a kvalitní zboží předních výrobců nádobí.
    • Velký výběr.
    • Sezónní výprodeje, možnost zakoupení zboží za vyhodné ceny.
    • Skvělá komunikace, precizně zabalené zboží, rychlé dodání.
    • Nakupuji v tomto obchodě opakovaně a nevím o žádné nevýhode, vždy jsem s nákupem a následným dodáním zboží byla velmi spokojená.

Vřele doporučuji obchod dalším nakupujícím, s čistým svědomím můžu říct, že obchod nabízí perfektní a bezvadné služby.

Ochota, vstřícnost, rychlost.

Jako vždy perfektní. Doporučuji!