• tentokrát opravdu rychlé dodání

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení.

Lucka B.

• Velký výběr za solidní ceny
    • Nemá

Vážený zákazníku,

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Vaše spokojenost je našim cílem.

vse ok

• Přehledný web
    • Rychlé doručení

Naprostá spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.

Lucka B.

U tohoto zboží byla možná platba na dobírku. Rád bych zakoupil i jiné zboží, ale většinou vyžadujete platbu kartou, což je pro mne neakceptovatelné.

Vážený zákazníku,

platba dobírkou je u nás možná pouze u produktů s doručením do 2 dnů, jelikož jsou zasílány ze skladu v ČR.

U produktů, které jsou skladem u zahraničního prodejce, není dobírka možná z podstaty fungování naší nákupní galerie, neboť spolupracujeme s mnoha zahraničními dodavateli, od kterých je zboží zasíláno přímo k Vám. Jedna objednávka tedy může být expedována hned z několika skladů a od několika různých dodavatelů. U zahraničních zásilek není služba dobírky jednoduše vůbec dostupná.

Děkujeme za pochopení.

Vše OK. Rychlé dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojen i příště.

Lucka B.

Zboží jsem zatím neobdržel.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Zásilka je již připravena k odeslání a bude doručena v nejbližších dnech.

S pozdravem,
    Lucie B.

Zatím dobrý.

• dobré ceny, rychlé dodání

• rychlé doručení
    • při podání reklamace není žádná zpětná vazba

při koontrole dodaného produktu 2 propisky nepsaly a 1 propiska nebyla vůbec k použití

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

spolehlivost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naší nákupní galerií.

• Rychlé jednání

• Navyšován obrat v podobě duplicitní zásilky, reklamační řád nadbytečně rozsáhlý, vrácení zboží časově náročné

Levně neznamená vždy výhodně

Vážený zákazníku,

v jeden den byly Vámi vytvořeny celkem 3 objednávky. Pokud o nějaké zboží nemáte zájem, můžete zboží vrátit. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

spolehlivost a rychlost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení naší nákupní galerie a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• poštovné zdarma
    • nevšimla jsem si, jak moc je zboží prošle, jedny sušenky více než rok..

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

expirační doba je u produktů uvedená. Máte případně možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Lucka B.

• U "poštovného zdarma" cena poštovného převýšila cenu vybraného zboží, což zavání podvodem.

U POŠTOVNÉHO ZDARMA bylo účtováno poštovné, které bylo vyšší, než cena objednaného zboží. Přejmenujte se, prosím!!!

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

u prodejce, který u nás nabízí zboží s doručením do 2 dnů je v košíku účtováno poštovné. V případě výběru produktů od zahraničních prodejců poštovné účtováno není. Děkujeme za pochopení.

Lucka B.

Zásilka mi přišla neúplná, objednané věci scházely, dorazily jen prázdné obaly, i když jsem zaplatila vše

• Ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojen.

• Rychlé, spolehlivé
    • Požadované zboží bylo jen 1x, chtěla jsem více kusů

Zajímavý sortiment

• Je to jediný obchod, kde na sebe seženu dobře padnoucí podprsenku, která vydrží něco málo přes 2 roky. Podotýkám, neseženu ji ani v českých obchodech, a pokud ano, cena se je zarážející - minule ve známé české firmě jsem našla dvě, jednu za 1099,-Kč a druhou za 1859,-Kč a to ještě s 5%slevou!
    • Většina zboží, které objednáte z Alliexpresu, Wish, Temu a podobných obchodů je kvalitativně stejné, nicméně za znatelně nižšší ceny, než v Poštovné zdarma. Doba dodání v Poštovné zdarma je ve většině případů velmi dlouhá, ale jsou zde i doručení do 2 dnů - v reálu asi týden.

Vzhledem k tomu, že zde pravidelně už dlouhá léta nakupuji prakticky pouze jeden produkt, se kterým jsem velmi spokojená, dávám hodnocení dobré. myslím, že si každý něco najde, co mu sedne a co se mu líbí.

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.