Dodáno včera a jsem velmi spokojená

Byla jsem spokojená

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojena i příště.

Děkuji

Dodávka zboží byla nabízená do dvou dnů, uběhl týden a nic nedorazilo.
    Objednavka, kterou jsem zaplatila v červnu 2o23 také dosud nedošla.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Nyní jsme zaurgovali expedici balíčku u prodejce a o jeho odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme. Pokud Vám nebyla doručena nějaká předchozí objednávka, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře a situaci rádi prověříme.

S pozdravem,
    Lucie B.

Dobrý den, bohužel 2 v balíčku chybělo objednané zboží, přes urganci mi nebylo dodáno do dnešního dne ani nebyly vráceny peníze, jak bylo vaší pracovnicí slíbeno telefonicky.

Vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Kontaktuje prosím náš zákaznický servis prostřednictvím emailu s informací, které produkty nebyly doručené. Situaci samozřejmě vyřídíme k Vaší spokojenosti, děkujeme.

spolehlivě, rychle

• široký výběr, příznivá cena, jistota dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naší nákupní galerií.

• zboží dodané obratem

• nabídka různého zboží
    • sliby, že bude zboží doručeno do 2 dnů. Objednávka byla učiněna 5.4.2024, do dnešního dne jsem žádné zboží neobdržela. Uvádíte mylné informace, ale budiž, může se stát. Jenomže další den jsem si opět objednávala produkty s doručením do 2 dnů a dodnes je opět nemám. Je to škoda, ale objednávat u Vás již nic nebudu

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

je nám velice líto, že Vám zásilka zatím nebyla doručena. Kontaktujeme tedy prodejce ohledně informací o stavu Vaší objednávky a budeme Vás informovat. Prosíme o strpení, děkujeme.

Lucka B.

Obchod se mi líbí, bezproblémové vrácení zboží a domluva super.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení naší nákupní galerie a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

výhoda

• Vidím co kupuji
    • bližší popis, návod

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojena. Na doplnění popisků u produktů usilovně pracujeme. Pokud by Vám u produktu nyní nějaká informace chyběla, samozřejmě se na nás obraťte a informaci Vám rádi zjistíme.

Lucka B.

zboží mi bylo doručené rychle a dobře zabalené

Když jste poštovné ZDARMA, prpč jsem musela uhradit poštovné????

Vážený zákazníku,

k produktům od prodávajícího LEVNO, spol. s r.o. se poštovné zdarma nevztahuje. Proto je v košíku účtováno poštovné.

Pokud si nepořejete platit poštovné, můžete zvolit zboží od zahraničních prodejců. Na naší nákupní galerii je poznáte tak, že u nich není zelený štítek s dodáním do dvou dnů. Děkujeme za pochopení.

Lucka B.

• Pokud je poštovné zdarma. Tak se ptám proč se platí za poštovné?

• rychlost uskutečnění

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojen i příště.

Spokojen.

• Za dvě drobné položky jsem zaplatil téměř 100,- Kč za dopravu, tedy poštovné. Změňte, prosím, název, poštovné již není zdarma! Avizované doručení do dvou dnů se také nekoná. Nesprávné místo doručení je již jenom "třešnička na dortu".

• rychlé vyřízení objednávky
    • bez návodu v češtině

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis a návod Vám zašleme, děkujeme.