Spolehlivý obchod, rychlé vyřízení, zboží v pořádku, celková spokojenost

Zboží nedorazilo, nebylo ani předáno dopravní společnosti a obchod měl tu drzost tvrdit, že zásilku vyexpedoval. Na dotazy po e-mailu nereaguje a telefon nezvoní.

• Poslali mi nevím co, ale rozhodně to nebylo objednané zboží . Myslím, že jsou to podvodníci. Uvedený telefon nedostupný.

Poslali mi nevím co. Nějaký podvod. Kurýr mi doručoval balíček o rozměru 10x10 cm a váze cca 2 dkg. Ten jsem nepřevzala, protože v něm očividně nebyl akumulátorový smeták, který jsem si objednala. Firma Poštovné Z-D-A-R-M-M-A mi posléze vyhrožovala, že mě dá na seznam nespolehlivých zákazníků. Tak nevím, jestli si z lidí dělají srandu.

Objednala jsem si bordo ručník a osusku. Osuska zřejmě došla, tak poslali červenou. Vrácení samozřejmě na mé náklady.

• mohu vybírat v klidu doma

• Rychle vyřízeno a dodáno na určenou balíkovnu.

• Výběr

Obdržel jsem balik bez jednoho produktu, ale diky ochote mi byl ihned odeslan.

• rychlévyřízení

• Rychlá dodávka zboží bez platby poštovného a balného

• Standartni

• Zboží přišlo v uboženém stavu!!!

Zboží které mi dorazilo je naprostý odpad. Bylo mi doručeno bez českého popisu, ani nebylo napsané složení ani návod. Všechny tři zakoupené věci nefungují. Budu předávat na českou obchodní inspekci. E-shopu se vyhněte obloukem, ať nenaletíte jako já.

• spousta dobrych a cenove dostupnych nabydek

DOBRÁ CENA,doprava zdarma

• přehlednost obchodu
    • ceny

První nákup
    spokojenost

• Obchod je telefonicky nekontaktní, mají hlášku"...nemůžeme se vám věnovat..."

Došlo zboží v jiné velikosti. Obchod je telefonicky nekontaktní, mají hlášku"...nemůžeme se vám věnovat..."

Zboží jsme objednali, lhůta dodání byla kratší než původně avizovali, zboží bylo v pořádku.

• nemožnost platby na dobírku místo platby složenkou