• Objednala jsem zábranu na dětskou postel o velikosti 100 cm. Obdržela jsem zábranu velikou 150 cm, která je pro mě naprosto nepoužitelná.

• možnost změny objednávky
    • špatná komunikace obchodu
    • výrobky bez certifikátu bezpečnosti (dětská postýlka)
    • nedodržení dodací lhůty
    • neochotné jednání při telefonické komunikaci (pravděpodobně vedoucí)
    • nejednotný čas pro vyzvednutí zboží ve skladu (dle instrukcí každý den 8-13, některé dny už ve 12 nebylo možno zboží vyzvednout)

Původně objednanou dětskou postýlku jsem zrušila poté, co jsem zjistila, že nemá certifikát bezpečnosti a ponechala si pouze sadu polstrování. Změna objednávky proběhla bez problémů. Sada je hezká, s látkou jsem spokojena, snad vydrží i po vyprání.

• Kvalita
    • Komunikace obchodu
    • Cena je velice příznivá a ne na úkor kvality

Obchod komunikuje na mé dotazy,zboží odesláno dříve,jak je uvedeno na webu(což bylo velmi pozitivní) a na mou žádost v den,který byl pro mne vhodným.V tomto ohledu mi obchod vyšel maximálně vstříc.Mé dotazy před nákupem zodpovězeny,mé dotazy po nákupu také.Lehké smontování nábytku.Pokud koupíte masiv,dostanete masiv.Zboží vhodně zabalebo.Vše v naprostém pořádku.Rošt k posteli bez suků.Na tento obchod se budu obracet i nadále.

• Tomuto obchodu se raději vyhněte, upřímně mě udivilo, když jsem na jména této manželské dvojice našel asi 12 e-shopů. To o něčem vypovídá

obloukem, ale hodně velkým pryč.

• Velmi nekvalitní matrace (která dle popisu má mít vynikající ortopedické vlastnosti)

Vím, že když koupím postel levně, tak bych si neměl stěžovat. Ovšem prodejce by neměl o svých výrobcích psát v superlativech, když jde o nepoužitelné šmejdy. Koupil jsem zde postel i s matrací v akci. Zdálo se to jako dobrá koupě. Ovšem matrace Medical, která dle prodejce má mít vynikající ortopedické vlastnosti, je asi tak zdravotní, že jsem ji po půl roce proležel až na rošt (nosnost matrace je 130 kg...má hmotnost je necelých 70 kg). Tedy zdravotní je tak spaní na jednotlivých latích roštu asi dle prodejce. Tato matrace mi kazí záda i spaní. Ovšem nejspíš asi nemá cenu zboží ani reklamovat. Myslím, že je to ztráta času. Nejlepší je matraci někam zahodit. Samotná postel jako taková je již lepší, ale když odečtu matraci, tak je její cena tak 1 000 Kč.
    Rozhodně nedoporučuji tento obchod.

• Tento obchod nedoporučuji. Uváděná dostupnost zboží není pravdivá, uvádí 8 dní, po 14 dnech mi dali informaci, že zboží následující týden odešlou a když jsem telefonicky zjišťovala stav objednávky, tak mi bylo opět sděleno další týden. Po 4 týdnech zboží nemám a musela jsem objednat jinde.

Každý pochopí, že ve výrobě může nastat problém, ale seriozní firma kontaktuje zákazníka a řeší situaci, což tohle obchod nedělá. Proto: nakupujte jinde.