• Dodání zboží až po urgenci

Reakce obchodu PorceZdraví.cz

děkujeme za recenzi. Vaši platbu jsme měli na účtě v pondělí v odpoledních hodinách a zboží jsme odeslali do 48 hodin, tak jak uvádíme na stránkách (u 95% objednávek odesíláme zboží do druhého dne). Omlouváme se za komplikace.

• xxx
    • xxxx

xx

Reakce obchodu PorceZdraví.cz

děkujeme za anonymní recenzi.

16.10.2014 ve 22:51 jste objednala v našem e-shopu produkt Emulips s dopravou přes PPL a jako platbu jste zvolila - převodem přes bankovní účet.

V objednávce jste neuvedla své příjmení, tak jsme Vás 17.10.2014 kontaktovali, abychom mohli zboží po zaplacení co nejdříve odeslat.

21.10.2014 jste nám odpověděla, že rušíte objednávku.

Peníze jste neodeslala, tak jsme objednávku stornovali v našem systému a odpověděli Vám, že je objednávka stornována.

• rychlost,informace o zboží
    • zatim nevím

nakup produktu na dopodučení

• 23.11.2012 jsem obdržel email o přijetí objednávky. Do dnešního dne 5.12.2012 mě nikdo nekontaktoval, nevím jaký je její stav. Jiné obchody zboží doručí cca do 3 prac. dní.

Nakupuju u Vás poprvé a zboží po cca 14 dnech nemám a to bez odezvy.

děkujeme za recenzi.

Zboží které jste si objednal 23.11.2012, jsme Vám odeslali následující den v sobotu 24.11.2012. Současně jsme Vám zaslali emailovou zprávu.

26.11. byla zásilka po neúspěšném doručení uložena na poště 756 04 - Nový Hrozenkov (Pokud jste nenašel ve schránce oznámení od České Pošty, mrzí nás to, bohužel to ale nemůžeme ovlivnit).

Zde opět přidávám odkaz na sledování zásilek

29.11.2012 (večer) jste nám napsal přes kontaktní formulář, že Vám zboží nebylo doručeno. Odpověděli jsme Vám druhý den a pro jistotu Vás informovali i přes SMS.

Dnes 5.12. jste nás kontaktoval telefonicky. Oznámili jsme Vám číslo zásilky a potvrdili, že je zboží stále na poště připravené k vyzvednutí.

S přáním hezkého dne,

PorceZdraví.cz

• všechno srozumitelé, nákup pohodlný a bezproblémový.
    • kvalita objednaného zboží trochu zklamala.
    • většina tobolek je poškozená, obsah vysypaný do balení.

děkujeme za hodnocení.

Pokud Vám přišlo zboží poškozené, proč jste se ihned neozvala a zboží u České pošty nereklamovala? Mohlo se to vyřešit a zaslali bychom Vám nové zboží.

S přáním hezkého dne,

PorceZdraví.cz

• Po objednání zboží sice přišel potvrzující email, chyběl však odkaz na ban kovní spojení, takže transakce byla neproveditelná.

Reakce obchodu PorceZdraví.cz

děkujeme za příspěvek. Pokud jste zvolil platbu přes bankovní účet, výzva k platbě přišla následně po potvrzovacím e-mailu. V současné době pracujeme na vylepšení, tak aby to proběhlo v řádu vteřin.

Další možný způsob je platba přes dobírku, kde na výzvu k platbě čekat nemusíte.

Jak u platby na bankovní účet, tak u dobírky byste neplatil poštovné a balné.

Podepsal jste se jako "Anonym" a už se nám párkrát stalo, že nám sem špatné hodnocení vložil někdo z konkurence.

Dodací lhůtu máme do druhého dne (výjimečně do 2 dnů). 99% zákazníků je s dodací lhůtou spokojená. Ve Vašem případě jsme zásilku neodeslali, protože jste zvolil platbu přes bankovní účet a zboží nebylo zaplaceno. Žádná komunikace s Vámi neproběhla, tak nevíme přoc jí hodnotíte.

S přáním hezkého dne

• zadne

Reakce obchodu PorceZdraví.cz

Vážený Anonyme, Vaše hodnocení je prachsprostá lež, anebo že by konkurence?