• žádnou výhodu jsem nenašla
    • nereagují na emaily
    • nedodali v daném termínu objednané zboží

Objednávala jsem u Popron.cz zboží dne 4.10.2023. Druhý den mi psali, že mají zboží v externím skladu, o čemž jsem věděla při objednávání zboží. V emailu napsali, že jim zboží z externího skladu dodají za cca 7 dní a jelikož jsou prý tak hodní, že mi to dávají vědět, tak chtějí hezké hodnocení na heuréce. Včera, 15.10.2023 jsem jim psala email, co je s objednávkou, protože mi od 5.10. 2023 nedali vědět. NEODPOVĚDĚLI. Dnes, 16.10.2023 zboží stále nedorazilo, objednávku jsem stornovala. NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu POPRON.cz

Dobrý den, paní Helena. Omlouváme se za komplikace. Jelikož jste email psala 15.10.2023 (tj. neděle), zákaznicky servis o víkendu nepracuje. Takže vám nemohl nik odpovědět na email. V pondělí jste 16.10.2023 objednávku stornovala. Čekali jsme na informaci, kdy bude přesný návoz, jelikož dopravci zboží dodávají později jak máme uvedeno od dodavatele. Tím pádem vám nebylo odpovězeno, kdy zboží dorazí. Mezi tím jste stornovala objednávku...Zboží přišlo ten den večer. Ještě jednou se omlouváme. S pozdravem Popron.cz

• Výborná komunikace, okamžité vyřízení a doručení objednávky

• Rychlost vyřízení objednávky.

• Skvělé ceny
    • Dobrý výběr zboží
    • Výborna komunikace

• Ceny

Spolehlivost a rychlost dodání

skvělé

Zboží nebylo funkční proto bylo vráceno.

nedoporucuji sklamaly ste mně přetim sem sito obědnal na dobirku ted to nejde moc ste mne sklamaly uš si uvas nebudu obědnavat pekni den milan šarady

Reakce obchodu POPRON.cz

to není pravda, možnost dobírky máme stále. Je normálně nabízena mezi způsoby platby v nákupním košíku.
    U vás byla vyžadována platba předem, protože několik posledních zásilek na dobírku, co jste si u nás objednal jste si nevyzvedl a nám se to několikrát vrátilo a máme tak zbytečné náklady.
    Kateřina

• Dlouhá dodací doba

Zboží ač uvedeno skladem, bylo někde u dodavatele

Reakce obchodu POPRON.cz

dovolím si odporovat. Co je skladem, je u toho Skladem. Co je u dodavatele je napsáno jako Dostupné a je tam za kolik dní, to odešleme. Moc se omlouváme, pokud jste to nepochopil.
    Kateřina

Objednání i dodání zboží bez problémů.

VÝBORNÉ

• Spolehlivost a rychlost

Jsem velmi spokojená

• Rychle dodáno
    • Prozatím testuji

• Rychlé vyřízení objednávky - příkladná komunikace.

Objednal a obdržel.

• rychlé dodání zboží, dobrá komunikace
    • kvalita zboží neodpovídala ilustrativnímu obrázku
    • kvůli nízké ceně nemá smysl řešit reklamaci

Reakce obchodu POPRON.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzí. Když jste nebyla spokojená s kvalitou je možnost vrátit zboží do 14 dnů, bez udaní důvodu nebo jak vratku. Byla by vám vrácená celá částka. Co se týče reklamace, bylo potřeba se s námi spojit a my by jsme vám poslali bezplatný kód do zásilkovny, kde by jste nic neplatila za dopravu. S pozdravem Popron.cz

• slušná cena za produkty
    • možnost na dobírku
    • v pohodě stránky
    • mini hra se skleničkami super :D
    • baterka bohužel vybitá, musím shánět baterii

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Myslím, že ke každé věci zakoupené v českém obchodě by měl vždy byt český návod!!!

• Velmi rychlé doručení zboží
    • Dobré ceny
    • Žádné

Celkem spokojenost, až na to, že hodinky nemají český manual.