• Velký výběr z ponožek pro všechny.
    • česká výroba
    • Nevím, snad jen ty poukázky. Na jednu stranu fajn, ale asi snad u koho jsem nakoupila přes eshop, tak nám posílají Víno Král, prosím toto ne!!! Neznáme toto vinařství a jsou to drahá vína, a nákup naslepo za 2 tisíce, a sleva 1 tisíc, ne toto ne prosím. To radši sleva na nákup někde v drogerii, lékárně nebo obchodu s potravinami, ale toto ne prosím. Už máme těch poukázek vícero od různých eshopů a nevíme, co s tím.

S nákupem jsem spokojená nakoupila jsme pro nás všechny.

• Velký výběr ponožek, jak pro děti tak pro ženy i muže.
    • Různé, střihy, velikosti, materiálu a motivy.
    • Česká výroba
    • Zatím nevím, jen, že jste mi poslali jako poděkování (což na jednu stranu pěkné), ale Víno Král, už jsem ho dostala snad po milionkrátý proto prosím, toto neposílat, není to komu předat a my u firmy vína, která neznáme a jsou nadražená kupovat nebudeme!!!

S ponožkami zatím spokojenost. Zatím užívá, jen manžel, pro mě, dceru a synka ještě musíme počkat, nejsou ještě užívány.

• sortiment akce doručení za 1kč

• Velký výběr kvalitního zbozi

• Skvělý výběr

• Velký výběr, zboží skladem
    • Jeden z mála newsletterů, který je dost málo vlezlý, abych ho neodhlásila :)
    • Lehce vyšší ceny, ale nic drastického a daň za kvalitu a kvantitu přijatelná

• Velký výběr
    • Klamavé označení výrobku

Prodávají ponožky z různých materiálů, ale na obalu je pak jiné složení. V bambusových ponozkach není ani kousek bambusového vlákna jsem zklamaná. Dávejte si pozor na složení předem.

• úžasný výběr
    • dobré ceny
    • kvalitní zboží

• hezke a funkcni zbozi
    • vyber i v detskem a sportovnim sortimentu
    • efektivni komunikace pres chat na strankach
    • bezproblemove dodani i v case predvanocnim

• Zajímavý sortiment
    • Na zboží čekám už poměrně dlouho, obchod mě o zpoždění dodávky nijak neinformoval. Snad balíček dorazí. Věřím, že jde jen o zvýšený počet objednávek před Vánocemi.

• široký sortiment zboží

• rozmanitý výběr vzorů

• skvely vyber zbozi

• dobrý výběr ve zdravotních ponožkách
    • často nedostupné požadované velikosti

• V tomto obchodě nakupuji již léta. Mají velký výběr zboží, včetně ponožek a prádla od českých firem. Pokud si člověk nevymyslí speciální potisk, posílají zboží obratem. Vyskytnou-li se komplikace, informují zákazníka, jsou vstřícní a snaží se vše ihned řešit.

Velký výběr zboží, včetně ponožek a prádla od českých firem, rychlost dodání, vstřícnost při komunikaci.

• široký sortiment

• bohatý sortiment