• Zásilka bezvadně zabalena a navíc s osobním vzkazem. To se mi ještě nestalo.
    • Vše super i rychlost dodání.

• Ani za 8 týdnů zboží nedorazilo,nelze tedy hodnotit

Reakce obchodu Pokojík

i nás mrzí zpoždění za strany výrobce nábytku, o kterém jste byl s omluvou minulý týden informován - doufám, že e-mail v pořádku dorazil a že v pořádku byť se zpožděním dorazí i Vámi objednaný stůl.

Ještě jednou se za nastalou situaci omlouváme a děkujeme za pochopení! Váš Pokojík

• Super přístup

Osobní vzkaz mě dostal, v tomto obchodě budu nakupovat vždy rád znovu

Úžasné, ochotná paní, rychlé dodání.

• Veľmi ústretová komunikácia, široký a kvalitný sortiment.

• Už jsem do školky objednávala několikrát a stále se k nim vracím:) Dekorace jsou vkusné, dobře vyrobené, lze je sladit do jednoho stylu, jsem za tenhle obchod ráda.

Dobrá komunikace i po telefonu, snaha a ochota.

Dekuji za prani dobre nalady a srdicko potesilo a uz je nalepene♥️

• Vstřícnost
    • Výborná komunikace
    • Do balíčku přidán osobní vzkaz, který udělal den lepším. Velice děkuji

Bohužel zboží, které jsem objednala na skladě nebylo v množství jaké jsem požadovala. Výrobce již výrobu ukončil a paní která objednávku vyřizovala byla velmi vstřícná a hledala řešení.

Bezproblémový (standardní) nákup, včasná dodávka, dobré zabalení, jako bonus osobní přáníčko.

Skvělá komunikace, ryclost, spolehlivost v předvánočním shonu. Objednané zboží nemohli dohledat, tak nabídli alternativu, která byla ještě lepší než objednané zboží, za stejnou cenu.

• Dobrý obchod. Oceňuji vstřícnou komunikaci se zákazníkem.

Operativní komunikace.

Zboží bohužel zrušili že není na skladě ale slušně se omluvili a nabídli náhradu.

• Osobní přístup

• Vstřícnost, rychlé dodání, bezproblémové řešení reklamace.

S takovým příjemným, vstřícným a spolehlivým přístupem jsem se dlouho nesetkala, zejména při řešení reklamace. Objednané zboží bylo neprodleně dodáno. Díky paní Sedlárové. Všem tento obchod doporučuji.

• Výborná komunikace, z pěti hvězdiček bych dala deset, kdyby to bylo možné.
    • Z objednávky několika produktů nebylo jedno zboží k prodeji. Paní Sedlárová mi zaslala nabídku na jiné, které se k mému objednanému přibližovalo, řekla bych, že bylo i lepší. Objednáno, dodáno, mám krásný dárek pod stromeček.

Rychlé doručení, cena slušnější než v jiných obchodech. Doporučuji.

• Milé a rychlé jednání prodavacek, poradi a nabidnou i jine reseni- super

Obchod jsem využila poprvé a musím potvrdit naprostou profesionalitu, zboží kvalitní. Doručení na jedničku.
    Děkuji.