• byla jsem velmi spojená, rychlá a perfektní práce. děkuji.

Rychlé vyřízení a dodání, celková spokojenost

Na objednané zaplacené zboží čekáme již více jak 10 dní. Stále nedorazilo.
    Nikdy více.

• Ještě po týdnu (6 pracovních dnů) mi tvrdili, že platba nedošla na účet a nikdo ani nebyl schopný to dohledat i když mi to 2x slíbili.

Přes sliby, že se někdo ozve jak to vypadá s mou zakázkou, se nikdo neozval. V dnešní době čekat na zboží z e-shopu více jak 11 dnů (a doteď vlastně zboží nemám) bez jakékoli informace, je docela trapné.

Velké množství zboží nemají skladem a klamou zákazníka (včetně arogantního jednání - prý si zboží můžu objednat jinde). Tento obchod nedoporučuji a opravdu se příště obrátím jinam.

Vse bylo vynikajici

Přišla mi potvrzení o objednávce, ale ani po 10 dnech mi nic nepřišlo. Ani se neozvali......

Foto na hrnek bylo natištěno v hrozné kvalitě. Barvy neodpovídaly zaslanému podkladu. Na foto na hrnku převažuje červená barva, takže všichni na fotce vypadají jako indiáni.

• po objednání mi přišlo potvrzení objednávky a od té doby žádná komunikace, ani po mých 2 urgencích. Nakonec jsem objednávku stornovala, neboť byly již 3 dny po termínu dodání a žádná reakce. Ani na mé předchozí 2 urgence dodávky.

Zboží jsem objednala, ale nepřišel jediný email, když jsem tam po pár dnech volala, arogantní pán mi oznámil, že objednávku nestihli doručit! Ptala jsem se, proč mi nikdo nenapsal, že nestihnou zboží doručit v mém termínu, jestli mám třeba zájem o pozdější termín nebo jestli byla objednávka tedy stornováno nebo vůbec co?! Ptala jsem se slušně, jestli mi tedy mohou zboží doručit, že na to mají 3 dny, řekl, že ano. Opět mi však žádný potvrzující email nepřišel, tak jsem tam radši psala, jestli to tedy platí nebo si to mám koupit jinde? Odepsali bez omluvy - kupte si to jinde!
    Absolutně nechápu toto jednání - jak po telefonu - laxní a arogantní!
    A to jsem jednala velmi slušně a mile! = já už zde nikdy!

• ochota, rychlost

Objednával jsem v pondělí a do poznámky uvedl požadavek na dodání nejpozději ve čtvrtek. Stačila by mi informace o tom, že je nemožné zboží dodat, ale bohužel mi volali až v pátek ráno. Takže jsem musel do auta, stálo mě to 130km v autě a dost stresu

• V pořádku a rychle doručeno.

• Rychlý a bezproblémový obchod.

• poměr cena a kvalita je super
    • nalepení štítků bych si představoval s větší pečlivostí

• Rychlé vyřízení objednávky

• O žádné nevím
    • Zboží jsem objednal s určitou lhůtou dodání, na jejich žádost, ale dosud nedorazilo

Komunikace vázne, ale zboží nakonec dorazilo..

• neprofesionální komunikace
    • slíbené zboží nedorazilo v termínu, nakonec bez udání důvodu vůbec
    • s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala, pokud můžete, doporučuji objednávat jinde

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Pohary-trofeje.eu

Dobrý den paní Třešňáková,
    vaše objednávka byla stornována okamžitě po objednání a tudíž jsem jí nemohli ani dodat ve Vámi požadovaném termínu, jelikož výroba zabere čas, ale Vy jste chtěla řešit objednávku okamžitě a hned odeslat. Váš požadovaný termín do druhého dne byl nereálný.
    Děkujeme za pochopení.