• Ceny
    • Dodání

• Boží přišlo pomačkané

Reakce obchodu Podpultovky.eu

Mrzí nás, že došlo při přepravě k poškození plechovek. Snažíme se je balit tak, aby hrozilo co nejmenší riziko poškození, přesto občas balíčky zažívají po cestě své a někdy to schytají. Pokud jsou do sbírky a opravdu nepoužitelné, pak se nám stačilo ozvat a určitě bychom situaci vyřešili. Viděl jsem, že máte aktuálně na cestě další objednávku. Věřím, že tentokrát bude vše v pořádku :)

• Rychlá a spolehlivá dodávka

• velký výběr
    • vyšší ceny

Nabízí i těžko sehnatelné pití a sladkosti, bohužel za vyšší cenu, ale holt za exkluzivitu a zboží skladem se platí.

• NIC

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi a budeme se těšit na další objednávku :)

• Rychlost dodání, dobrá komunikace a kvalitní výrobky.

• Rychlost ddodání
    • Malé množství zboží k objednání

Kvalitní zboží, které není jinde k sehnání

Reakce obchodu Podpultovky.eu

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Množství zboží skladem dlouhodobě přizpůsobujeme poptávce zákazníků. Bohužel u Vámi zakoupeného produktu zrovna došlo ke zvýšené poptávce, kdy jsme co nejrychleji zařídili doskladnění. A vykoupili jste nás opět :)

Pokud požadujete větší množství, neváhejte nás kdykoli kontaktovat (stačí emailem) a my rádi pořídíme větší množství vyhovující Vašim požadavkům :)

• Rychlé doručení
    • Super produkty

Děkujeme za recenzi :)

• Rychlé dodání, bezproblémová komunikace s obchodem

Děkujeme za recenzi :)

• Rychlá doprava
    • Přijatelné ceny
    • Široký výběr zboží
    • Krásně zabaleno
    • Jedna plechovka mi přišla odřená
    • Dobírka nad 300 Kč

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Podpultovky.eu

Děkujeme za recenzi :) Dobírka má své opodstatnění kvůli lidem, kteří si objednávají asi jen ze srandy a zboží se nám pak vrací. Do kategorie 0 - 300,- jich spadala většina, proto jsme limit zavedli. Samozřejmě když nás o to např. formou poznámky u objednávky poprosí pravidelný zákazník, pak mu rádi vyhovíme.