Skvělé ceny, rychlé dodání

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.
    Jako odměnu za Váš čas s vyplněním komentáře, Vám na email posíláme slevičku na příští nákup. Přejeme krásný den, Jirka

dobré ceny, sortiment

Vše ok

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.

poctivyeshop1.cz je opravdu poctivý. V dnešní době neuvěřitelná snaha vyřešit problém. Česká pošta ztratila zásilku. Pan Vaněk řešil vše obratem, nakonec jsem dostal balíček znovu.
    Mohu jen doporučit a budu zde nakupovat znovu.

Reakce obchodu Poctivý Eshop1

velmi si vážíme Vaší pochvalné recenze a kladného hodnocení našeho obchodu PoctivýEshop1.cz. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen i v případě, že se vyskytla komplikace s doručením zásilky.
    Krásný den.

Všechno proběhlo v pořádku . Super informovanost o průběhu objednávky.

• přehledný web
    • výhodné ceny
    • akční zboží
    • výborná komunikace

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.

• cena a rychlost vřele doporučuji
    • ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.

Rychlé doručení, zboží přesně podle mých představ, velká spokojenost

Příjemné ceny, rychlé dodání

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.

• rychlé vyřízení objednávky a rovněž doručení zboží
    • výhodné cenové relace

Rychle a levně.

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení, které nás moc potěšilo.

Spolehlivý obchod. Sortiment není nijak velký, ale to co mají je poctivě a dostatečne popsané, takže víte přesně co kupujete a za velice dobré ceny.
    Nakupuji skoro pravidelně.

super obchod

KVALITNI a RYCHLY,

• bezkonkurenční ceny
    • výhodná cena dopravy
    • omezený sortiment

Vzhledem k (pro mě) poněkud pochybnému názvu obchodu jsem měl z nákupu trochu strach, ale nakonec velká spokojenost! E-shop má sice jen dost omezený sortiment, ale vzhledem k cenám produktů, které nabízí, a levné dopravě, se i při pár položkách nákup víc než oplatí.

Reakce obchodu Poctivý Eshop1

Moc děkujeme za Vaši recenzi a za důvěru v náš obchod PoctivýEshop1.cz. Jsme rádi, že jste i přes počáteční obavy s nákupem u nás byli spokojeni.

Máte pravdu, že náš sortiment není v porovnání s velkými e-shopy tak rozsáhlý. Snažíme se ale nabízet produkty, které jsou kvalitní a za férové ceny. Velmi nás těší, že oceňujete naše bezkonkurenční ceny a výhodnou cenu dopravy.

Věříme, že i přes menší výběr si u nás každý najde to, co hledá. Neustále se snažíme sortiment rozšiřovat a reagovat na přání a požadavky našich zákazníků.

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a za to, že jste se s námi podělili o Vaše zkušenosti.

Vše ok

Rychle doručeno, dobře zabaleno