cena, rychlost dodání

• Mohla být lepší dotka 05/22

• rychlost, ceny

Přehledný web, dobré ceny, rychlost dodání

• Dobrá cena, rychlé dodání

Doprava v pořádku ale zboží nekvalitní

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

nevíme co máte na mysli. Prodáváme pneumatiky jen od známých výrobců, kteří vyrobí ročně desítky milionů pneumatik.
    pneuprodejna.cz

• Rychlost dodani
    • Pneu jsou moc staré DOT 04/22 zřejmě dobra ulozenka.Kvalita pneu hrozná 16 ks závaží po 5g na dvou kolech , na pneu s rychlostním indexem 300 km/h je to hruza ráfky jsou OK takže je to pneumatikama

reagovali rychle a spolehlivě

• Rychlost, ceny.

Doručeny mi byly čtyři pneumatiky dle objednání, došlo však k rozdělení zásilky na dvě (to mě mělo trknout a měl jsem se hned ozvat), doručené pneumatiky měli rozdílný DOT..3 ks pneumatik byly vyrobeny v 17 měsíci 2023 a jedna v 53 měsíci roku 2023..Z toho přístupu jsem velmi zklamán, nikdo mě o tom předem neinfomoval, případně se ani nesnažil zaslat dva a dva kusy se stejným týdnem výroby...všiml jsem si toho až po nazutí na disk..moje chyba.. příště si budu pečlivěji zásilku kontrolovat..za mě velké zklamání...kdyby někdo přemýšlel měli by dalšího spokojeného zákazníka..

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

děkujeme za objednávku, nicméně řešit týdny výroby u pneumatik je z technického hlediska prakticky nesmysl, protože pneumatika s daným kódem výrobce je vyráběna ve stejné specifikaci klidně i několik let, aby bylo možné doplňovat sadu či řešit průrazy. Kvalitativně jsou stále stejné.
    S pozdravem pneuprodejna.cz

Rychlé dotaní, vyšli nám vstříc i když chyba objednávky byla prokazatelně naše chyba, skvěle nám poradili

• rychlost vyřízení

z hlediska komunikace a operativnosti výborné , zboží mám , ještě ho ale nepoužívám

• Rychlé dodání, příznivá cena.

• Rychlá komunikace, doručení druhý den, gumy v top kvalitě (gumy vyrobeny před měsícem). Super

Vše bez problémů.

vše OK

• Rychlé dodání po objednání, nízké ceny.
    • Platba pouze na dobírku, není možné platit předem. To komplikuje převzetí zásilky, u které musím byt osobně a zaplatit.

Obchod poradí při výběru pneumatik a má nízké ceny. Nevýhodou je, že se musí platit na dobírku a obchod neakceptuje platbu předem ani bankovním převodem.

• Delší doba dodání ale, ale nic hrozného. A zboží přišlo v termínu jak uvedli, takže vlastně nic.

• rychle vyrizeni a predani prepravci

rychlé dodání bez komplikací

• Ceny
    • Velký výběr

Už několikátý nákup, spokojenost. Rychlost dodání.

• možnost platby jen na dobírku