• dobrá cena

• Žádné jsem nenašel.

• vše klaplo na první pokus jak bylo uvedeno v obchodě
    • o žádných nevím

pokud budou mít v nabídce zboží které budu požadovat, bez rozmyslu budu zase nakupovat

• cena, doprava

rozhodla cena, obchod bez problémů a rychle, doporučuji

• kvalita, cena
    • -

• nevidim zadne vyhody oproti ostatnim obchodum
    • zadne

vse bez problemu

• Přehlednost, dobré vyhledávání. Zajímavé ceny oproti jiným obchodům. A nelžou. KDyž je napsáno skladem, tak je to skladem a ne jak u ostaních, že teprve naskladňují atd.
    • zatím o žádné nevím

Rychlé,spolehlivé,pravdivé.
    Tento obchod bych rozhodně doporučil.
    Proč ano? Jednají rychle, doprava je spolehlivá a cena je příjemná.

• VELKÝ VÝBĚR

dobre a rychle jednani

• přijatelné ceny
    • myslím žádné

• přehlednost, nízké ceny
    • orientace jen na jednu přepravní službu

OK, doporučuji

• Nejlepší cena v on-line obchodech.
    • Pneu skladem.
    • Přehledný web.
    • Není potřebná registrace.
    • Rychlost dodání, objednáno v 13:54, druhá den 9:30 to bylo doma.
    • Naprosto spokojen.
    • Snad jen 11 měsíců staré pneu, stát se to může kór v mém netypickém rozměru, ale za tu cenu co bych chtěl. Stejně bude za rok po nich.
    • Jinak nic!

Potřeboval jsem rychle a levně sehnat nové pneu, vyhledal jsem na heureka.cz co jsem potřeboval, objednal na OK Pneu, pro jistotu zavolal a druhý den jsem přezouval. To že se jednalo o zatím rekordně nejstarší pneu co jsem kdy objednal na netu mě neodradí od skutečnosti že tomuto obchodu dávám 100%. Protože na druhou stranu bylo rekordně rychlé dodání.
    V jiném pneuservisu jsem totiž dopadnul ještě hůř, 2 roky stará pneu za 3x takovou cenu :-( .
    Jen tak dál.

VŠE PROBĚHLO DLE DOHODY

• Nejlepší cena v on-line obchodech.
    • Pneu skladem.
    • Přehledný web.
    • Není potřebná registrace.
    • Rychlost dodání, objednáno v 13:54, druhá den 9:30 to bylo doma.
    • Naprosto spokojen.
    • Jinak nic!

Jen tak dál.

• vinikající komunikace,nákup na splátky,rychlé dodání zboží,čerstý DOT,vstřícný pracovní tým :)
    • vůbec nic

v tomto obchodě jsem kupoval před vánoci pneu Barum na Logana rozměru těžko sehnatelného,Pneu OK mě je dali na mou prosbu i v dost těsném termínu před štědrým dnem i v době dovolených za což jim uděluji velký palec nahoru :)Teď jsem u nich kupoval pneu Nokian za super cenu a k mému potěšení má i pneu v akci čerstvý DOT a super kvalitu .Děkuji pneu OK za jejich ochotu a suprově fungující internetový obchod.Jsem opravdu velmi spokojen,oboje zboží objednáno v pátek a po víkendu jsem je měl doma!!!Jen tak dál !!!!velmi dobrá práce :)