• Žadné

• ceny
    • pneu nebyla nejčerstvější

Objednal jsem letní pneu, které bylo skladem. Platba předem se jim ale ztratila, a gumu poslaly až po urgenci - celkem 10 dní. Týden 12/16 znamená víc jak půl roku stará, i když chápu, že je po letní sezoně. To jsem mohl zrovna nechat obout v servisu a měl bych to dřív a novější. Jediné plus je cena.

Reakce obchodu PneuKING

Dobrý den p.Horňáček,
    a Vaše objednávka 1ks Dunlop Sport BluResponse 195/65 R15 91H za 1259,-. Vezmeme to pořadě: Objednával jste 10.10 ve 20.57 a zvolil jste platbu předem převodem, platba připsána dne 12.10. pneumatika odeslána 19.10. což je 5 prac.dnů, je ale třeba počítat s tím, že je zimní sezona v plném proudu a dostatečně na to upozorňujeme. Dále k servisu, 1ks by Vám neprodali, ale vnutili by Vám 2 kusy,! A poslední věc ohledně stáří/DOT, aby jste dostal ještě "teplé" zboží, do budoucna Vám doporučujeme si zajet do fabriky Dunlop a zeptat se na vrátnici, co dnes vyrábějí za rozměr a model a požádat je, aby Vám vyskladnili 1ks, určitě Vám rádi vyjdou vstříc!

Pneuking

• Dobrý komunikace, přehledný obchod, dobré ceny...

Mohu doporučit..

• To, na co slyší všichni-nejlepší ceny!!!
    • Mají toho tolik, že nestíhají odesílat :)

Nízké ceny, dovozné zdarma ( nad určitou částku ) a rychlé vyřízení...doporučuji všem :)

• Doprava

• Dorazily jiné pneu než jsem objednal! Po kontaktu s prodávajícím, opravdu blesková reakce za strany prodávajícího, jsme se dohodli na vrácení zboží, vrácení peněz, poštovného a i balící folie!!
    • V mém případě, u výrobku který jsem si objednával byl, bohužel, neodpovídající obrázek pneu. Dodány byly pneu s úplně jiným vzorkem, po dohodě byly vráveny.

Mám trochu smíšené pocity, i přes vzniklou chybu, dodány jiné pneu než jsem si objednal, tak přístup ze strany prodávajícího řešit problém byl opravdu příkladný. Doslova blesková e-mailová komunikace, pneu vzaty zpět, zaplacena částka za pneu, poštovné a i za balící folii!! A proto se domnívám, že se tento e-shop snaží být v kategorii lepších a solidních internetových obchodů.

• žádné mě nenapadají
    • nulová komunikace,dlouhá dodací lhůta

jsou to jenom překupníci psali že zboží je skladem a došlo za osm dní nedoporučuji.

• nevím o ničem

ok

• platba hotově při převzetí

levná cena

• rychlost vyřízení, obsáhlá nabídka pneu, skvělá komunikace

Skvělý e-shop s pneumatikami a velmi vstřícným a ochotným majitelem. Rozhodně doporučuji.

• dobrá cena

Cena, zboží bylo skladem.

• Našel jsem to co jsem chtěl.
    • O žádné nevím

Obchod nabídl požadované zboží s dobrou cenou a zákaznickým servisem.

Bez problému

• Pneu jsem obdržel v udaném termínu, dobrá komunikace s dopravcem.

• zboží skladem
    • o žádných nevím

byl jsem překvapen rychlostí dodávky

• rychlé vyřízení objednávky, profesionální a seriózní přístup při řešení reklamace, prozákaznický přístup
    • nemám žádné výhrady

Skvělý obchod,doporučuji.

• relativně rychlé vyřízení
    • využitý dopravce má sem tam problém s doručením, i přes to, že si místo i čas můžete dodatečně upravit
    • Přehledné stránky
    • Doručení zásilky a to je velice špatný

Doporučil, ale upozornil bych na doručení zásilky, které je hodně špatné

Reakce obchodu PneuKING

spedice posílá s dostatečným předstihem sms s přibližným časem doručení, čas si můžete sám přes sms upravit, pokud Vám nevyhovuje. V případě, že zákazník není na místě v předem oznámený termín, tak zákazníka volá a pokud např. neberete telefon, tak je samozřejmě pro spedici těžké Vám zboží doručit.

tým Pneuking