• nakoupil v obchodě Pneugumy.cz před 3 týdny

• Pěkný a přehledný web
    • Trošku menší výběr

• Dobrý výběr
    • Přehledný web
    • Ochota obchodníka s výběrem zboží
    • Žádné jsem nezaznamenal

Po opakovaném nákupu na tomto webu mohu jedině doporučit.

• Dostatečný výběr
    • Komunikace obchodu
    • Nevím o žádné

Spolehlivý prodejce, doporučuji

• Dobrá komunikace

Byl jsem spokojený s ochotou sehnat nespecifický rozměr gum a s rychlostí jejich dodání.

• Jednoduchý a přehledný web
    • Způsoby dopravy - cena a rychlost
    • Blog na webu

Super gumy

• nakoupil v obchodě Pneugumy.cz před 4 týdny

Příjemná komunikace

• nakoupil v obchodě Pneugumy.cz před 3 měsíci

• rychlé vyřízení bez problému doručení
  • nakoupil v obchodě Pneugumy.cz před 3 měsíci

Byl jsem spokojený, všechny podmínky byly dodrženy a navíc velmi příjemné jednání. Na místě mi zařídili i přezutí pneumatik za rozumnou cenu a se zakoupeným zbožím jsem také zatím spokojen.

Reakce obchodu Pneugumy.cz

Děkujeme,budeme se nadále snažit .

• Spolehlivost
    • Kvalita

Byla jsem až překvapená, jak rychle mi byly pneumatiky dodány. Objednávala jsem přes telefon a vše bylo v pořádku. Příště zase :) Doporučuji.

Reakce obchodu Pneugumy.cz

Děkujeme ,budeme se nadále snažit ať jsou naše služby na te nejlepší úrovni .

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Jsem spokojen ,jeden den objednal druhy den doručeno.

Reakce obchodu Pneugumy.cz

Děkujeme ,neustále naše služby vylepšujeme.

• nakoupil v obchodě Pneugumy.cz před 1 měsícem

• Zboží bylo deklarováno, že je skladem a pak obchod objednávku zrušil s tím , že dodavatel mu zboží nedodal

Reakce obchodu Pneugumy.cz

Dobrý den, zboží bylo vedeno externě skladem, nikoliv skladem ihned k odeslání.Ve Vašem případě se jednalo o pneumatiky Barum 225/55R16 Plolaris 5 99 H XL.Pokud je v obchodě uvedena tato skutečnost (externě) tak je logické že tuto pneumatiku nemáme fyzicky na skladě a nemůžeme Vám ji ihned dodat.Výrobce měl tuto pneumatiku vedenou skladem a po uskutečnění naší objednávky nám přišel email, že nám není schopen tuto pneumatiku dodat,kde jsme Vás ihned informovali.Zboží kde uvádíme ihned k odeslání ,odesíláme v ten týž den objednání. Snažíme se těmto věcem předcházet tím že neustále rozšiřujeme náš sklad zbožím které máme opravdu skladem.

• Jsem s pokojený

Reakce obchodu Pneugumy.cz

Děkujeme za projevenou důvěru jsme rádi ze jste s našim obchodem spokojeni .

• Ochota
    • Velký výběr
    • Rozumí tomu co nabízejí

Super není co dodat špičkový obchod seriozní jednaní vřele doporučuji

Moc děkujeme.