• Obchod sere na vase udaji

Behem objednavky nesouhlasil jsem s zasilanim spamu ani ditazniku spokojenosti. Obchod sere na to. Tak 1* diky tomu

Reakce obchodu Pneugrip.cz

Dobry den, potvrzeni o objednavce, expedice, zpracovani posilame vzdy. Dotaznik si muze zakaznik sam navolit. Pneugrip.cz

• V případě mého nákupu nejvýhodnější cena s dopravou

• Přehlednost
    • Žádnou jsem nezjistil

Byl jsme lehce skeptický, ale nakonec 100% spokojenost bez jediného problému. Za mě určitě příště znova!

• rychlé doručení

• Dobré ceny, rychlost dodání

Objednával jsem zde poprvé a musím říct, že vše proběhlo v naprostém pořádku. Obchod mohu jen doporučit a rád si objednám znovu. Pneu dorazily 4tý den od objednání. DOT 1523, takže pár týdnů staré, vlastně nové , pneumatiky. Velká spokojenost.

• Dobrá cena za produkt a krátká doba dodání. Takto si představuji kvalitní internetový obchod.

• Vše v nejlepším pořádku.

• Richlost

• Jsou schopní poslat i jeden kus pneumatiky, jiné e-shopy mají nabídku od dvou kusů.

• Rychlé jednání, dovoz do domu
    • Dovoz do 3.dne

• Obrovský výběr nejenom pneumatik
    • Spolehlivé dodání
    • Různé možnosti platby
    • Žádná

Kupoval jsem zde opakovaně pneu na motorku i na osobní auto, vždy dodáno v pořádku, skvělé ceny a dodací lhůta cca 5 -6 dní naprosto dostačující. Spolehlivý eshop.

• široký sortiment
    • nízké ceny

• Slusne ceny
    • Rychle doruceni

Nabízejí to co nemají,klasika dementi co chodí do kolbenky a po šichte si přividělávají internetovým obchodem.

Reakce obchodu Pneugrip.cz

Dobry den, dekujeme za recenzi. Asi nema smysl se vyjadrovat ke stylu Vaseho psani ... verte, ze to delame na 100% a do kolbenky nechodime, ani garaz nemame :) V ojedinelych pripadech se muze stat, ze pneu je jiz vyprodana. Za komplikace se omlouvame. Prejeme pekny den.

Paráda, vše bez problémů

Cena

Velmi rychlé dodání ze dne na den