Nedoporucuji. Objednano, zaplaceno. Mobil nedostupny, nikdo nereaguje. Budu podavat trestni oznameni a doufam, ze nas bude vic! Nikdo nekupujte pres tento e-shop.

Obědnáno 6.12.20 a noc nedorazilo. Vůbec nereagují na telefon ani email, špatný obchod, ještě ,že nic nehradím předem.

• Zaplatil jsem pneu předem. Ze začátku komunikovali, ale již skoro týden bez komunikace.
    • Budu hlásit na PČR

Nevyhledávat tento shop.

Žádná komunikace. Bohužel jsem pneu zaplatil. Zřejmě to budu muset také nahlásit na PCR a COI

• podvod

Okradli nás o 10000 kč za pneumatiky.Podáváme asi trestní oznámení.Již jsme na ČOI podali žádost o mimosoudní vyrovnání.

Taky mam spatnou zkusenost 6000 Kč do pr. Už jsem podala prohlášení do Policie .

Bohužel taktéž - objednáno, uhrazeno (7.12.) a nedodáno... Telefon nefunguje a na emaily nikdo neodpovídá.

Jen je škoda, že Heureka. cz tento obchod stále inzeruje, ačkoli ověřování obchodů, které u nich zprostředkovávají prodeje, je nejspíš náročné...

v listopadu jsem si objednal pneumatiky a zaplatil peníze 7996kc. stále nic nedostal.
    Dnes jdu na policii napsat prohlášení.
    jděte prosím všichni a napište prohlášení policii.
    Jednatel PNEU GOLEM s.r.o.
    nějaký vetnamec Thi Thuy Dang, na jeho jméno 41 s.r.o v rejstříků.

• Okradou Vás ?

Bohužel. 8.12. jsem objednal pneumatiky, uhradil a nic. Telefonnedostupný, chat. komunikace na jejich stránkách také nic. Takže jsem bez peněz a pneumatik. Zkusím odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz. Pak jedině PCR. NEDOPORUČUJI !

• Bohužel e-shop nereaguje na telefon - telefon je nedostupný a na email taktéž nereaguje. Bohužel jsem za zboží zaplatil předem - přišel mne potvrzující email - robot, ale nic víc . Takže nemám ani zboží - ani peníze. Heureka se k tomu staví stylem - že když to není kupované přímo přes Heureku - tak nezmůžou nic - ale pořád pneugolem nabízí. Takže mne zbývá obrátit se jedině na ČOI anebo Policii.

• 8. den po zaregistrovani objednavky a obdrzeni SMS zpravy, ze jsou pneumatiky predany spedicni sluzbe, se nic nedeje - zadna komunikace ze strany e-shopu i pres zaslane dotazy e-mailem a interni aplikaci e-shopu - telefon maji vypnuty. Vypada to, ze je to nefunkcni e-shop
    • Tenhle e-shop nefunguje a nema smysl si neco objednavat - nekomunikuji ani zbozi neposilaji. Jeste ze jsem zvolil dobirku po obdrzeni zasilky, jinak bych prisel o penize

Nefunkcni a nekomunikujici e-shop

Nedoporučuje obchod.
    Podvodníci 100%.
    Už jsem napsal prohlášení policii,

• Nabízejí produkty, které nemají v nabídce. Jsou jen další z mnoha překupníku, kteří klamou zákazníka.

Nabízejí produkty, které nemají v nabídce. Firma je další z mnoho obchodu, které klamou zákazníka.

Vše proběhlo v pořádku.

Perfektní domluva s prodávajícím

Dobré ceny, rychlé dodání.

• Spokojenost

• Objednání, komunikace s obchodem a vyzvednutí zboží proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. Po domluvě navíc zboží vyzvednuto mimo pracovní den v neděli.

• Přehledně zpracovaný web

Velmi rychlé vyřízení objednávky

Protože jste *** editováno*** a nebyly jste schopný gumu doručit včas!! Ani nás informovat o stavu objednávky.

Reakce obchodu pneugolem

Vážený zákazníku,
    stavy objednávek jsou zasílána automaticky na zadaný e-mail. Tedy není možné, že stav objednávky Vám nebyl sdělen. Po zjištění, že poslední kus byl vyskladněn jsme Vás kontaktovali o tom, že pneumatika doručována nebude.

Váš internetový prodejce pneugolem.cz