• rychlost dodání

vše bylo OK

• Rychle dodání

Jsou zmatení. Nejdříve informují že se má objednávka vyzvednout to 3 pracovních dnů. Potom mě hned druhý den ráno po objednání předchozího dne večer pošlou další email že do jednoho dne jinak ji stornují. Fakturu poslali na mejl po zaplacení a vyzvednutí až za 2 hodiny. Měli by si tam udělat pořádek. Poplatek za vyzveduntí osobně na provozovně za 320 Kč při koupi 4 pneu mě přijde nemorální.

Reakce obchodu Pneuboss.cz

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše nespokojenost s nákupem a omlouváme se za zmatečné informování automatickými e-maily, kdy jsme v systému nepodchytili státní svátky a tedy omezení pracovních dní po vytvoření Vaší objednávky.
    Na základě zaslaného e-mailu Vám kolegyně celou situaci vysětlila a stejně tak zaslala daňový doklad, o který jste žádal obratem po vyzvednutí zboží na naší provozovně ve Šlapanicích.
    Popatek za osobní odběr je zcela transparentní částkou účtovanou za logistické náklady spojené s přípravou a výdejem zboží na našem skladě a byl jste s ním seznámen před odsouhlasením objednávky na našem webu. Z toho důvodu považujeme tento komentář za zcela bezpředmětný a bez nutnosti reakce.

Děkujeme za pochopení.

PNEUBOSS TEAM

• DOT pneumatik bylo pouze týden staré! :O

Přehledné stránky, rychlé dodání, dobré ceny.

• Super rychlost
    • Nemám ko

• Cena a rychlost.

spokojen

přehledná nabídka zboží
    rychlost vyřízení objednávky

• kvalita a rychlost objednaného zboží

Super firma, spokojenost.

• Šíře nabídky
    • Ceny

rychlé dodání-dobrý výběr

• špatný dopravce

Dopravce stále nedoručil, 26.3. bylo v rozvozovém depu

Reakce obchodu Pneuboss.cz

Vážený zákazníku,

u Vaší objednávky došlo k chybnému zadání telefonního čísla, kdy jste 2x uvedl předponu naší země a tedy +420+420xxxxxxxxx. Zpravidla na tuto chybovost přepravce upozorní nás jako odesílatele, abychom předaná data zkontrolovali a opravili. V tomto případě se tak bohužel nestalo a tak se zásilka vrací k nám na sklad, kdy však vidíme, že jste s kolegyní na infolince již tento trabl řešili a odesíláme Vám zboží znovu již se správnými daty.
    Pevně věříme, že se tak podaří dotáhnout tuto komplikaci k oboustranné spokojenosti a zasloužíme si po doručení zboží příjmnější hodnocení objednávky z Vaší strany.

Děkujeme za pochopení i Vaší objednávku a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte s nákupem pneu opět na nás.

PNEUBOSS TEAM

• Rychlost dodani

Rychlost dodání, spolehlivost

Rozumné ceny, rychlé dodání zboží. Doporučuji.

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Skvěle DOPORUČUJI.

Vše proběhlo rychle a efektivně.

• kvalitní pneumatiky, dobrá cena, rychlé dodání
    • opakovaně velká spokojenost s obchodem