• PODVOD!!! Gumy jsem zaplatil - ty neuvidím určitě a peníze doufám snad nakonec ano. E-shop již neexistuje a kontakty jsou falešné. Proto jsem se rozhodl podat TRESTNÍ OZNÁMENÍ (již jsem tak učinil) a vyzývám Vás, ostatní poškozené, aby jste se ke mně připojili.
    • Při podávání trestního oznámení sdělte na PČR číslo jednací:
    • KRPP-176851-7/TČ-2017-030111
    • - tím policii usnadníte práci a ušetříte si i spoustu času.
    • Vezměte si s sebou ideálně zaslanou fakturu (daňový doklad), výzvu k zaplacení a výpis z účtu.

PODVOD, podat TRESTNÍ OZNÁMENÍ

• --

Gumy zaplacené, stránky nefunkční, pevná linka zřízena jen na oko. Podvod největšího kalibru.

• VŠECHNO

Také jsem udělala objednávku, zaplatila a teď jsem v háji :-( nikdo nekomunikuje, stránky jim nefungují a co teď??? S tímto jsem se setkala poprvé a jsem bezradná... Nejsou to gumy za 3000 Kč... :-( Má to nějaké řešení, nebo máme smůlu? Myslíte tedy, předat to policii ČR?

• Taky sem naletěl, vypadá to na PČR

zlý sen, nedoporučuji

• Další z postižených se hlásí. Co jsem ale stačil od včerejška zjistit mně zaráží ještě víc.Vypadá to, že stejný způsob "podnikání" se tady objevuje vždy s přicházející sezónou nákupu pneumatik, viz. https://obchody.heureka.cz/shop-pneu-cz/recenze/?f=7
    • A vůbec bych se nedivil, kdyby to byli stejní lidi a stále jim to procházelo, jojo dál to radši nekomentuju

Zmr.i zlod....ý

• Nic!

To je snad špatnej vtip!! Zaplatil jsem a pneu nikde ani web ani email nefunguje!! VELKY PODVOD .. ps: jak to řešíte?

• Take jsme naleteli,budeme resit pres policii,mame sanci dostat penuze zpet?

...

• podvodníci

Bohužel jsem naletěl.
    Nekomunikují, slehla se po nich zem.
    Nedoporučuji, zloději.

• Nic!!!!
    • Budu řešit přes policii!!!

V žádném případě nenakupujte..neodepisuji, nezvedaji telefony...!

• Taky jsme naleteli.

Budeme resit pres policii.

Podvod!!!
    Prosim vsechny, kteri byli okradeni podat na Policii CR, aby se opravdu zacalo resit a podvodnika dohledali!!!!

• zřejmě podvodníci

Příjemná komunikace po chatu, kde jsem prodejci ihned řekl, že pokud nemají žádné pozitivní hodnocení, platbu předem provede snad jen blázen. (tímto se omlouvám lidem zde postiženým)
    Obdržel jsem promo kód na dopravu zdarma, i přesto že bylo objednáno bez mého rizika na dobírku.
    To je pro mne nepochopitelné, co tím mohl e-shop sledovat. Dokonce i několik dní po objednání komunikovali, ohledně data dodání. To se samozřejmě posouvalo. Zřejmě chtěli získat čas na polapení dalších důvěřivých lidí. Nyní již bez odpovědi.
    Dnes již vidím na Heuréce, že objednané pneumatiky zřejmě nikdy nedorazí...
    Opatrnosti není nikdy dost.
    Držím palce všem, co neměli štěstí a zaplatili předem, aby je dostali nazpět.

• podvodný e-shop, nenakupovat!

píší z pozice IT spravce společnosti Pneu s.r.o.,
    webové stránky pneu-svet.cz nemají nic společného s PNEU, s.r.o. ( IČO: 63480883 ). Jedná se o podvodný e-shop. Právní zástupci Pneu s.r.o. již podnikly kroky k řešení a vše se bude oznamovat na PČR.

Prosíme eshop neužívat!

• vše

nenakupujte zde objednal jsem naštěstí dal platbu při doručeni
    a po 14 dnech nic

• nula
    • Zboží bylo zaplaceno minulý týden, doposud nedodáno. Telefon nezvedají, pro urgování objednávky jsem použila jejich on-line chat. 2x napsali, že zboží bude dodáno zítra, zítra... Takže to vypadá, že peníze za zboží jsou někde na Kypru, nebo v jiném "ráji". Nakupovat na tomto e-shopu nedoporučuji.

E-shop nedoporučuji.

• bohužel musim souhlasit s panem ktery psal přede mnou zboži pořad nemám, a nikdo nam nezvěda telefon

nedoporučuji

• při domluvě byli milí a ochotní
    • ani po týdnu od zaplacení své zboží stále nemám

držte mi palce
    Vás musím vybídnout k ostražitosti