• Skvělá komunikace,nabídly mi alternativní pneu, bohužel doprava zklamala.
    • Nabízí i pneu které již nejsou. Nesouhlasí dodací doba ta na internetu oproti skutečnosti.

Prodejci vstřícní, ochotní více než je obvyklé. Bohužel doprava nic moc, pneu nechali v depu od noci čtvrtek/pátek až do pondělí, kdy dodali. Obchod přesto doporučuji jen nepočítat s dodáním dle internetu.

• Zatím měl vše co jsem potřeboval a mám ho poblíž bydliště..
    • Myslím že žádné.

Výborná nabídka zboží,rychlost dodání,vstřícní pracovníci firmy.

Maximalni spokojenost budu se tesit na dalsi nakupy.

• cena,rychlost

Spokojenost

• dostupnost
    • dodávka bez nutného příslušenství
    • pohoda
    • asi žádné

pohodový nákup

• Jako jediný obchod uvádí na svých stránkách DOT pneumatik.
    • Prvotřídní komunikace obchodu a bleskové odpovědi na otázky týkajících se zboží.
    • Co je objednáno, to je také dodáno.
    • Po objednávce přišel informativní email ve kterém se píše, že se do třech pracovních dnů se zákazníkem spojí pracovník zákaznického oddělení ohledně dohodnutí detailů doručení zásilky.Nikdo nás ale nekontaktoval.

Tento obchod doporučuji pro jeho komunikaci se zákazníkem a hlavně za rychlé dodání zboží které si člověk objedná, přišlo hned druhý den.

Kvalitní zboží, široký sortiment včetně atypických rozměrů ( jako bylo v mém případě).Při ověření objednávky prodejce zkontroluje homologaci objednaného zboží na Vaše auto.

• rychlost dodávky
    • Bohuže došlo k tomu, že obchod nezaregistroval, že doručovací adresa zboží je jiná, než fakrurační. Takže zboží sice dorazilo, ale jinam.

Škoda, že na druhé straně byl nějaký trouba, který správně nezpracoval objednávku a zboží poslal jinam. Asi bych majiteli doporučil na zpracování objednávek přijmout důslednější osobu. Jinak vše v pohodě. Věřím, že to majitel vyladí.

nebyla dodána faktura, zaslána až na druhé vyžádání

Reakce obchodu PNEU-STOP.CZ

faktura je vždy důkladně přiložena u zboží. Mnohdy se stává, že při rozbalování zboží dojde k vytracení této faktury. Každopádně není problém fakturu poslat znova ať už elektronicky nebo poštou.

Super!

• Nabízí přehledný výběr zboží a rychlé dodání.
    • nevím.

Jen mi poslali místo bezdušové TL,pneu TT pro duši,
    což až tak moc nevadí.
    Jinak tento obchod doporučuji.

• nedorazila faktura, která by se nám i dost hodila, vzhledem k tomu, že jsme plátci DPH..Pošlete ji prosím klidně jen mailem, ale pošlete..

Reakce obchodu PNEU-STOP.CZ

kontaktujte nás prosím na tel.: 724 247 663, popř. mailem. Z tohoto komentáře nezjistíme o jakou fakturu se jednalo.

Děkuji

tým PNEUSTOP.CZ

• Chybí mi možnost odběrního místa. Raději bych si zboží vyzvedla osobně a tím ušetřila za dopravné.

• rychLé dodání

SUPER OBCHOD

Levně a rychle. Doporučuji.

• Rychlá dodací doba

Když uvádějí, že je zboží skladem, tak opravdu je a tomu odpovídá i rychlá dodací doba za 2 pracovní dny.

• velice dobrá komunikace s prodejcem, moc mi poradil

spokojen

• Solidnost,vynikající komunikace,rychlost dodání a dobré ceny.

Solidnost,vynikající komunikace,rychlost dodání a dobré ceny.Doporučuji!

• avizovaná dostupnost zboží neodpovídá realitě

Reakce obchodu PNEU-STOP.CZ

nevíme o jakou konkrétní objednávku se jedná, ale někdy jsou skladem poslední kusy zboží a může dojít k situaci, že se vyprodá dříve než se stačí zaktualizovat skladové zásoby.

Děkujeme za pochopení