• prodávají staré pneumatiky objednal jsem si zimní pneumatiky poslaly mě dva a pul roku staré dot 2414 vzhledem k tomu že se doporučuje mít zimní pneumatiku 4 roky tak je mám asi jen na rok a pul

Reakce obchodu Pneu-ihned

Paní Nesnídalová,
    ve Vaší objednávce nebyla žádná zmínka o tom, jakou DOTku vyžadujete. Určitě bychom Vám pneu vůbec neodesílali, pokud byste tento požadavek uvedla. Každopádně nemusíte mít obavu ohledně použití pneu. 4 roky je absolutně nepodložená informace - prakticky novinářská kachna. Když už budete toto pravidlo řešit, nezáleží v podstatě na tom, jestli je pneu vyrobená letos nebo loni, ale na tom, jak dlouho ji používáte na vozidle. Při skladování za stálých klimatických podmínek v suchu a šeru pneumatika stárne jen minimálně. Její vlastnosti se mění až když s pneumatikou jezdíte a střídají se různé vlivy, které na pneu působí: teplo - mráz, sucho - mokro apod. Ujištujeme Vás, že s těmito pneumatikami kýžené 4 roky jezdit budete - pokud je tedy nesjdete dříve:)

• Že zboží měli skladem
    • Doprava(Česká pošta) a pomalá odezva s komunikací.

Obchod nedoporučuji, komunikuji pozdě a na to, že v obchodním názvu je IHNED, tak dlouhé odezvy a ještě delší doprava (Česká pošta-dnes podáte, zítra dodáme :-D ). Zboží jsem obdržel dýl jak po týdnu.

Reakce obchodu Pneu-ihned

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že jste dostal zboží později. Jak sám uvádíte, zboží jsme měli skladem a odeslali jsme ho tak, jak uvádíme. Problém s doručením byl ze strany České pošty, která v některých případech odesílá s velkým zpožděním. Toto je sice špatná vizitka pošty, ale vy přitom máte výtku k nám, ač za to nemůžeme. Mohl jste si zvolit i přepravu přes PPL, která je sice o něco dražší, ale spolehlivější.

Váš tým

pneuihned.cz

• výhodná cena
    • cena/výkon odpovídá

• S objednávkou a kvalitou jsem byl spokojený
    • nenašel jsem žádné slabiny

Doporučuji každému, aby v tomto obchodě nakupoval.
    Byl jsem spokojený, jak s objednávkou i s termínem dodání, taktéž s kvalitou i cenou.

Zboží objednáno 29/06/2016, do 10/07/2016 bohužel pořád nedorazilo. Mělo být skladem a doručeno druhý den.

• Cena a vše proběhlo dle dohody

Objednal jsem zboží, které mělo v popisu a názvu rozdílné údaje, tak jsem žádal o případnou nabídku alternativy, pokud by mi parametry nevyhovovali. Po dvou dnech se mi ozvali, že teda objednávku ruší, že měli v názvu chybu a že mi pošlou nabídku na alternativu. Žel je to již týden a nabídka stále nikde, musím ke konkurenci.

• ceny

• nevím jednalo se o první nákup a vše bylo v pořádku

rychlost, zboží bylo nabízeno skladem a opravdu skladem bylo (vyjimka mezi eshopy)

• Výborné ceny. Možnost více dopravních společností.
    • Balení zboží, teda pokud se dá stahovací páska považovat za balení pro 4 pneumatiky.

Obchod s pneu a výborné ceny s nepřijatelným balením.

Nato že píšu 2 dni dodani gumi dorazili v stredu večer objednané a dorazili až v pondeli

Možná jsem měl smůlu. První pokus o objednání: dodávka slíbena do 2 dní. Po urgenci za tři dny zjištěno, že se prý ztratila někde na poště. Další objednávka z jiného skladu dodavatele (za zvýšenou cenu, aby byla garantována dodávka do 2 dnů): ani za 3 dny žádná zpráva, takže po kontrolním telefonátu zjištěno, že už se to snad někde nakládá a možná mně to do týdne přijde. Raději jsem objednávku zrušil, objednal jinde (dokonce i mírně levněji) a už druhý den! jsem objednané pneu dostal... Co víc dodat. Snad budete mít víc štěstí. Jinak na e-maily reagovali, dovolat se mi taky podařilo, jenom ta dodávka hrůza, děs.

Čekám již 11 dní a nic.

• Cena zboží
    • Doodací doba (ale vzhledem k ceně a uvedeným informacím o delší době dodání je to v podstatě v pořádku)

Při více recenzích jsem narazil na opakovaný názor, že dodávají "staré" pneu. Moje zkušenost: 2 ks totožných pneu se stejným DOTem 4815 - za mě tedy v pořádku.

dobrá cena pneu které jsem požadoval, zavolali jestli vyhovuje stáří pneu
    pošta pošle SMS že doručí 7.4. ale zvládli to až 8.4. (holt pošta)

• super cena
    • nové zboží

vše proběhlo jak mělo

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nejlepší cena, rychlost
    • žádné jsem nenašla

Nízká cena. Zboží dorazilo rychle a správně. Vše proběhlo tak jak mělo

Zboží bylo nabízeno za fantastickou cenu.V obratem zaslaném mailu byla potvrzena moje objednávka čtyř kusů s tím,že skladem jich mají 14.Za dva dny přišel mail,že objednávka se vyřizuje a za další dvě hodiny nový mail,"Vážený zákazníku,vámi objednané zboží se bohužel nenachází v našich skladech,ani ve skladech našich dodavatelů a...." Po chvíli dopisování nakonec přiznali,že u zboží uvedli špatnou cenu.Prostě oblbování zákazníka místo férového přiznání vlastní chyby.Prostě Pneu-ihned už NIKDY!!!!