• Perfektní jednání.

Všem doporučuji velká spokojenost.

Jak slíbili tak do šesti prac.dní dodaly.Maximální spokojenost.

• jednoduchý výber kolies podľa modelu auta
    • férové ceny
    • kompletácia kolies

Kupoval som celé kolesá a aj keď sa v tom vôbec nevyznám, bol som schopný si ich pomocou ich postupného, viackrokového a zrozumitelného postupu bez problému vybrať a objednať.
    Kolesá došli zkompletované a bez akéhokoľvek problému, dokonca skôr, ako bolo avízované. Úplná spokojnosť.

Rychlost dodání

• Ochota

Po netu objednané zboží bylo rychle dodáno na určené místo.

vše super

• zadna komunikace

• Obchod fungujete dle objednávky.

• Jedna velká katastrofa. Píšou zboží skladem a není to pravda. Zboží objednají a pak ho nemůžou najít ve svém skladu. Takže vám nic nedorazí a ani se neomluví.

Obchod ma na stránkach pneu skladem a přitom to není pravda.

Pneumatiky měly být dodány do 4 dnů. Dnes je to 12 dní a pneumatiky stále nepřišly.
    První, ale i poslední nákup. Rozhodně nedoporučuji.

• nebyla dodána faktura ke zboží

Obchod v naprostém pořádku, velice vstřícní. Spokojenost. Ale velice jsem nespokojen s podvodným jednáním PPL, která mi měla doručit zásilku. Řidiči se ke mně nechtělo zajíždět a nahlásil, že zásilku jsem odmítl přijmout. PPL i přes mé urgentní žádání aby zásilku doručila, vrátila jí zpět do obchodu, kde jsem si ji musel osobně vyzvednout.

Vše proběhlo v pořádku, jen mě překvapila absence daňového dokladu ke zboží.

• VŮBEC ŽÁDNÉ
    • VŠECHNO JE NEPŘIMĚŘENĚ DRAHÉ

NEVŠÍMAT SI HO

• Protektorované pneu.
    • Žádné jsem nenašel

Jsem velmi spokojen pneu jsou super.

• zboží skladem a trvalo dlouho něž došlo tak si myslím ,že skladem nebylo mylná informace !

• Jednoduchost nákupu.
    • Nefungující komunikace ze strany prodejce, nefunkční telefon a bez reakce na email.

Tak buď zde došlo k nějakému fatálnímu nedorozumění, nebo obchod nemá kapacity se zabývat komunikací se zákazníky. Objednal jsem s důvěrou další pneumatiky, protože jsem cca před dvěma lety úspěšně na tomto obchodě nakoupil. Tentokráte však Česká pošta zkazila doručení, zásilku zašantročila a na mou urgenci zásilky mi přišla po cca 5ti dnech suchá odpověď ze strany dopravce, že se mou žádostí budou zabývat ve lhůtě 30ti dnů. Načež jsem se jal kontaktovat prodejce, aby mi pomohl, číslo na stránkách eshop bylo však nefunkční (ani nezvonilo), zkoušeno vícekrát a v různé doby. A na email ani po dvou dnech nepřišla reakce. Nakonec jsem napsal, že jsem o zboží ztratil zájem a objednal jinde. Na druhý den, tedy cca týden potom co avizoval obchod, že se bude zásilka doručovat mi ČP dala lístek do schránky, že si mám pneu vyzvednout někde na depu.

Mé shrnutí, pokud by Česká pošta nezkazila doručení, gumy by došli jak měli, ani bych nepostřehl, že obchod nereaguje a byl bych spokojen. Čili, pokud objednáte jiným způsobem dopravy než ČP asi mohu prodejce doporučit.