• Nalakali na nizku cenu, nauctovali 1200 czk za dopravu na Slovensko ,fakturu poslali v českých korunách keď som sa pýtal kolko to je Euro neodpovedali nakoniec dali kurz 1euro 24 ceskych korún mozu ísť do riti

Moja chyba že som zasielku zaplatil
    Kupujem cez internet z celeho sveta amerika Čína
    Ebay Amazon
    Platim v pohode cez Pay Pal žiadny problém
    Hodnotim ako najhorší
    Internetový obchod! !!!!!!!!

Reakce obchodu Pneu-evropa.cz

Vážený zákazníku,
    Vaši reakci hodnotíme jako velmi impulzivní až vulgární... Když jste tak světový a objednáváte z celého světa, možná Vám unikl fakt, že dobírku vybírá přepravce a ne my. Pokud stojí pneumatika např. 1000Kč, my vyfakturujeme 1000Kč a na účet dostaneme 1000Kč. Převod z Kč na Eur si zařizuje dopravce sám a mělo by to být dle aktuálního denního kurzu. My nejsme schopni tento kurz jakkoliv ovlivňovat. Cena za dopravu na Slovensko je vyšší, protože je prostě drahá. Vy jste tuto cenu viděl při objednávání a nikdo Vás určitě nenutil objednávku uzavřít. Byla to čistě Vaše volba...

Váš team

• vše jak slíbili, tak dodrželi

• vše v pořádku, doporučuji

Asi nejlepší e-shop nakterém jsem zatím nakupoval.

Vše ok, zboží na přání dodáno přesně v požadovaný den mohu jen doporučit.

Perfektní

• Žádné, potvrdí objednávku ale zboží očividně nemají a shánějí ho, nevíte tedy zda zboží dostanete a kdy.
    • S obchodem lze komunikovat pouze mailem, pokud chcete zavolat a zjistit pokud jde o vaši objednávku něco bližšího, což je nejrychlejší a nejsnazší, nemáte kam zavolat.

Doporučuji použít jiný internetový obchod, existují spolehlivější internetové obchody.

• široký sortiment pneu
    • nejlepší ceny

• Libí se mi velmi široká nabídka a velmi solidní ceny. Objednával jsem 4 alu kola, u kterých jsem byl od začátku informován, že je nebudu mít úplně hned :-D. Je super, že kontrolují objednávku vs vaše auto, takže když se spletete tak jako já a objednáte kola ,u kterých vám chybí jedna díra ... hned zavolají a zeptají se Vás jak to teda s tím vaším vozem je :D vše se dalo do pořádku jen po telefonu což chválím a cením. :-)
    • Já osobně bych byl rád kdyby způsob dopravy byl i balík na poštu. S kurýrem někdy není nejjednodušší domluva v případě, že je člověk pořád v práci a když ne tak doma čekáte jak na trní protože rozmezí příjezdu je dvou hodinové a proto by se mi líbilo, kdyby kola zůstali na poště a já si je vyzvedl jak bude čas.

• Velký výběr pneu a více možností od konkrétního rozměru pneu.
    • Žádné. Někoho by mohla odradit dosputnost pneu v EU ale jo to v pohodě. Pneu dorazili dříve než je u nich uvedeno.

Dobrý a spolehlivý obchod.

Celkem v pohodě obchod s přijatelnými cenami i poštovným. Navíc mají kontakty na lidi, kteří mi dále pomohli nasadit pneumatiky a vyměnit disky za hubičku v Motole v Praze. Takže pro lidi z Prahy 5 doporučuji.

• Nevěděla jsem , že zboží dorazi přesně v kolik hodin. Rozvoz mě neinformoval.

Slušná prace

Doporučuji, pneu "staré" pár týdnů.

• levnější pneu než jinde
    • rychlost odezvy na objednávku
    • dodržena uvedená doba dodání

-prodejců pneu nebo samotných pneuservisů jsou všude mraky
    -proto je tedy rozhodující hlavně cena
    -ostatně kvalita je vždy jak se kdo vyspí

• Dodržení deklarovaného času dodání, cena, možnost i osobního převzetí, případně montáž a uskladnění v čistých reprezentativních prostorách.
    • zatím nevím - nereklamoval jsem :-)

• Cena a dostupnost odběrního místa

Příkladný prozákaznický přístup.

• Příznivé ceny.
    • Delší dodací doba.

Pro Ty co nespěchají doporučuji.

• dostatečná informovanost o zboží
    • nevím

Velmi slušná cena a vždy to co jsem potřeboval bylo skladem, takže spokojenost.

• dobrý sortiment a bezva ceny

Super obchod všem doporučuji

• Příjemný personál, bezproblémové vyřízení a objednání obutí změn v objednavce.
    • Špatně zpracované webové stránky, dlouhá prodleva v komunikaci. Omezená možnost komunikace telefonicky.

Dobrá poloha, snaha ze strany servisu pri obutí, bez čekání. Trochu komplikovaný web a proces objednávky a komunikace(několikrát jsem se nedovolal v uvedeném čase).
    Na místě však vše na 1.