• slabá komunikace

dodaný díl odpovídal přesně co jsem hledal

Objednávka se údajně ztratila a obchod měl odeslat náhradu ani tak se nestalo... Tento obchod nedoporučuji!!!!! Zbytečně ztracený čas!!

• Nic.

• Rychle a za super cenu
    • Vystavují zboží které nemají skladem a ani to nedají vědět a čekáte, že něco přijde a ono nic.
  • Obchod nereaguje na mé zprávy a zboží nepřišlo.

• Obchod nereaguje na dotaz ohledně dodání zboží
    • Ačkoliv obchod avizuje, že je zboží skladem, není to pravda, protože jej nemám ani po sedmi dnech.
    • Obchod hraje na to, že je zásilka odeslána, pošle sledovací číslo, aby zavřelo zákazníkovi hubu, ale realita je taková, že přepravci zboží vůbec nepředá.
    • S předstihem jsem koupil nutný díl na auto, nyní již za dva dny odjíždím na dovolenou a kvůli naprosté liknavosti e-shopu si na dovolenou půjčuji auto z autopůjčovny. Tak to je super!
    • Pokud byste jim chtěl někdo psát a něco urgovat, ani to nezkoušejte.
    • Nikdy více, bohužel jsem skočil na cenu. Pomsta je opravdu sladká.
    • Moc děkuji za to, že jste mi prodražili dovolenou.

E-shop rezolutně nedoporučuji. Kdo chce riskovat, ať zkusí, ale pokud budete chtít něco akutně a rychle, zapomeňte.

• Ceny
    • Zboží před 6 dny objednané a je na skladě a stále nebylo mi doručeno

Vše O.K. !

• Kvalita

• dobrá cena

kvalitně zabaleno, kvalitní zboží, doporučuji

rychlý, ochotný, maximální spokojenost

• Cena, rychlost, dostupnost

• Jak na dnešní cenové relace nabízené náhradní díly OK.

• Dobrá cena i kvalita

• Dobre ceny náhradních dílů

Objednal jsem správný díl ale přišel špatný, chybou dodavatele. To se může stát. Nicméně co mi vadilo byla komunikace obchodu. Bylo mi slíbeno že špatný díl mohu vrátit, že pošlou kurýra. Nakonec jsem musel poslat sám na vlastní náklady které mi nebyli zaplaceny i když bylo slíbeno. Cena za náhradní díl po urgencich byla vrácena dříve než ve lhůtě 14 dnů. Doufám že mi pošlete dodatečně i poštovné. Protože To nebyla moje chyba. Jediné co bych vytknul je komunikace se zákazníkem, zde bych viděl prostor pro zlepšení. Nicméně bych obchod doporučil. Děkuji

• Bez problémová komunikace.
    • nevím

Menší obchod, trochu slozitější přijezd, ale jinak profesionální přístup. Objednám, vyzvednu, ... žádné dlouhé řeči :) .

• výborná komunikace a rychlost dodání

• Nejnižší cena.