• osobní přístup,okamžitá reakce e-mailem i Whats App

vřele doporučuji a ja sám osobně zdíjel na všech svých soc.sítích

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku, hodnocení a sdílení mezi kamarády a známe na sociálních sítích.

Vždy rád vidím, že když objednávka z úterního podvečera dorazí hned ve čtvrtek a děláme maximum pro to, aby to tak bylo jako standard. Věřím, že Vaše další objednávky dodáme také stejně rychle :)

• Krásný plyšáci
    • Velký výběr
    • Dlouhá záruka
    • Rychlé odeslání

Skvělý obchod :) spolehlivý, komunikativní :) a zboží, které jsem si objednala, přišlo v pořádku a krásné. Děkuji A.

• dobrá komunikace

Objednali jsem hračku, zjistili že je to nevhodný dárek a vrátili. Byli jsme moc překvapení jak suprově jednají, rychle a bez problémů.

Dobrý den, paní Dohnalová,
    jsem rád, že jste spokojená s naším přístupem. Chápeme, že nákup plyšáků přes internet má svá specifika a někdy prostě vybraná hračka obdarovanému nesedne a proto dáváme každému zákazníkovi 30 dní na vrácení plyšových hraček.

Uděláte nám velkou radost až se zastavíte opět v našem e-shopu pro plyšovou hračku - věřím, že na podruhé to vyjde, plyšáček nadchne a zabydlí se u Vás doma natrvalo :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Byla jsem velice spokojena s objednávkou a hlavně s velmi vstřícným jednáním s e-shopem, proto všem doporučuji, naprosto žádný problém.

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku a hezkou za recenzi.

Jsem moc rád, že jste s nákupem spokojená a budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým.
    Uděláte nám velkou radost i příště, až budete shánět plyšovou hračku a zastavíte se pro ni opět v našem eshopu :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží 100% odpovídá fotce

Rychlýé dodání. Super servis

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za recenzi.

Jsem rád, že jste spokojená s nákupem plyšáka v našem e-shopu a oceňujete rychlost dodání.

Doporučte nás svým známým, rádi uděláme radost i jim - hračky, které jsou skladem odesíláme v den objednání, nejdéle další pracovní den.

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Balíček mi prišiel načas a to aj s tovarom, ktorý som už nevedela nikde zohnať. Len to poštovné z CZ do SK je dosť drahé.

Dobrý den, paní Emílie,
    děkujeme za recenzi.

Začátkem září se nám podařilo výrazně snížit ceny za dopravu - téměř o 30 %. Aktuálně stojí zásilka na Slovensko jen 99 Kč (necelá 4€) , tedy stejně jako balíčky posílané po ČR.

Jsme moc rádi, že jste s nákupem spokojená a budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým.

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Tolik kravin co se dá s žralokem podniknout @misakzjanovky

velmi rychlé dodání

Kupovali jsme poprvé a byli jsme maximálně spokojeni. Zakoupený plyšák je nádherný.

• Rychlé odeslání objednávky

Velká spokojenost

• dobrá komunikace
  • Až dojde zboží hodnotit.

Toto je můj 3. nákup v tomto obchůdku a vždy jsem se setkala s úžasnou vstřícností a laskavostí.Zboží bylo překrásné,jednání a komunikace naprosto skvělá,dcerky nadšené překrásným dárkem.Plyšovník všem vřele doporučuji,rozhodně nebudou zklamaní...Marie V.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• originální hračky
    • hladký průběh obchodu

Velmi roztomilá plyšová hračka,moc se líbila