• Zboží jsem objednal, po dvou dnech mi bylo řečeno, že si mohu přijít za dva dny. V den kdy jsem si měl pro zboží přijít mi bylo doslova řečeno sms: "Dobrý den, omlouvám se, ale dnes se domu nedostanu a nevím, kdy se vrátím".
    • Co si o tom myslet?

Nedoporučují

Reakce obchodu Plutonix

Pane Szabo,
    ze zahraničí se nemohu přihlásit na pracovní email, když nemám žádné zařízení. Pokud nemohu odpovědět, tak jde o závážné důvody.
    Navíc jsem Vám napsal hned jak to bylo možné, že pokud se něco změní tak se ozvu, což se taky formou SMS několik hodin předem stalo a vy jste mi neslušně odpověděl.

Komunikace s eshopem je vždy na vysoké úrovni ve všech případech a ostatní zákazníci to mohou potvrdit. Pokud je to možné odpovídáme v noci, o víkendech i o svátcích.
    Jste první případ problému za cele období fungování eshopu což mě mrzí, ale celkově si stojíme výborně.

Naschledanou,
    s pozdravem Bogdanovič

• Pro mě hlavní výhodou byla cena.
    • Šíře sortimentu.

Dobrá cena, když natrefí člověk na výrobek, který potřebuje, ale šíře sortimentu mi nepříjde dostačující, oproti konkurenci. Ale jinak obchod hodnotím kladně.

• Telefonický osobní kontakt
    • Zastaralý design webu

• Přehledný a rozsáhlý sortiment. Rychle komunikující a ochotné lidi, kteří také rádi poradí!
    • Tento obchod žádné slabiny nemá!

Vzhledem k dodací lhůtě, skvělé komunikaci a ochotě můžu pouze a jen doporučit.

Žádná negativa jsem nenašel.

• poradenství
    • zatím menší nabídka, ale dá se vybrat:)

musím jenom doporučit!

• spolehlivost
    • vyšší ceny

spolehlivý

• Podle mě obchod nabízí kvalitní zboží za přijatelné ceny.
    • Podle mě obchod nemá slabiny, možná bych rozšířil sortiment zboží.

Super obchod!

• rychlost, spolehlivost