• Dobré ceny, rychle zasláno, perfektně zabaleno. Děkuji a velmi ráda doporučuji.

• rychle dodani
    • transparentni proces

• velmi milá a vstřícná paní majitelka
    • knihy jsou levnější než i jiných prodejců
    • krásné prostory v podzemí a antikvariátem a prodejem knih
    • milá obsluha

• Som spokojená. Knihy krásně zabalené odeslané rychlo.

• levné + kniha zdarma

• nové i použité knihy
    • rychlé zaslání
    • dárek navíc

Velký výběr knih, nové i použité - sehnala jsem knihu, která už jinde nebyla k mání, bezva ceny, výborné zabalení, rychlé zaslání a navíc kniha dle vlastního výběru jako dárek. Děkuji, doporučuji a určitě zase někdy nakouknu.

• Rychlé vybavenie objednávky
    • Rýchle doručenie
    • + darček (kniha) zadarmo k objednávke
    • Skvelé ceny
    • Nič

Už pár dni som hľadala na internete knihu, ktorá všade bola výpredaná len tu našťastie nie. Milo ma prekvapili že k objednávke si môžete vybrať darček, kníhu zadarmo. Skvelé ceny, rychle vybavenie a doručenie aj naprek tomu, že som zo Slovenska. Určite aj do budúcna tu rada nakupim.

• Dobré ceny, výběr.
    • Přidávají knihu, lze si vybrat.
    • Doručení do "pevného" obchodu v zdarma (Podzemní antikvariát).
    • Výtečná komunikace.

Výběr, dostupnost, knižní bonus.

Vše perfektní. Knihy bleskově odeslány.

• Velký výběr knih
    • Příjemné ceny
    • Super akce 1+1 zdarma
    • Rychlé jednání
    • A na závěr velká pochvala za ochotu a laskavé jednání paní majitelce

• Skvělá komunikace, rychlé dodání, výborná cena.

Velmi rychlé doručení, kniha odpovídala uvedenému stavu, přibalen pěkný knižní dárek. Rozhodně doporučuji.

• individuální přístup
    • úžasné místo pro osobní odběr v Praze

Naprosto nejlepší servis, s jakým jsem se setkala. Sháněla jsem knihu, která již nebyla nikde online dostupná. Paní Lucie byla neskutečně proaktivní a s detektivním zápalem mi sehnala dalších 7 ks této vyprodané knihy. Neustále mě informovala o vývoji, a to i o víkendu, za což jsem jí byla velmi vděčná. Navíc převzetí v Praze je na kouzelném místě podzemního antikvariátu, kam bych se pravděpodobně nikdy sama nevydala.

Mal som otazky a specialne zelania. Vsetko bolo zohladnene a telefonicky dohodnute. Dakujem.

• Rychlé doručení objednané knihy,kterou jsem dlouho sháněla a navíc mě potěšil dárek v podobě knihy další,moc děkuji.Kamišová Zdenka

Dobrý výběr,určitě si ještě něco vyberu nadále,,,

• Velký výběr, výhodné ceny.

Velká pochvala pro tento obchod. Rychlé doručení knihy, vstřícná a příjemná komunikace, navíc velmi citlivě vybraný dárek zdarma! Nákup zde ráda doporučuji. :-)

• příjemná cena
    • rychlá komunikace
    • pečlivě zabalená kniha
    • citlivě vybraná další kniha jako dárek

Naprostá spokojenost

• bezkonkurenčná cena
    • rýchle dodanie
    • dokonale zabalené
    • osobitný prístup k zásielke
    • hodnotný darček ako bonus v podobe knihy grátis

Výnimočný antikvariát. Balík prišiel rýchlo, bol krásne zabalený a aj s milým odkazom :) Je vidieť, že obchodujú so srdcom. To sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Plus bonus kniha zadarmo k tomu. Ešte som nič podobné nezažil. Som plný zážitkov. Keď bude možnosť , tak rád u nich nakúpim znovu :) Vrelo odporúčam všetkým.

• zajímavé knihy,výborné ceny,ochota, k objednávce dárek kniha zdarma!
    • málo titulů ,často vyprodané

Musím velmi pochválit tento obchod.Rychlé dodání, k objednávce kniha zdarma,celkově na mě pozitivně působí

“Knihy od Františka Bardona mají v mé knihovně mimořadné místo a také v mém životě a tento atikvariát zná tu dobu a dokonce jsou schopni sehnat knihy z této doby. Seženou i jiné knihy. Pokud nejsou v nabídce, tak volejte. Velmi příjemná paní udělá pro vás maximum. Má velké možnosti a schopnosti knihu pro vás sehnat. Doporučuji a antikvariátu děkuji. Petr Jiří Chromela.”