• Rychlost, kvalita komunikace, zabalení.

S mojí první objednávku mi pomohla paní , přes internetové stránky a chat , které moc děkuji. Nemohla jsem se rozhodnout s výběrem konkrétního a asi i nejvhodnějšího produktu. Vřele doporučuji ;-)

Super

• Rychlost vyřízení objednávky

• Rychlé dodání. Všechno v pořádku.

Jsem velice spokojená s tímto obchodem, mají rychlé jednání a dodání a hlavně kvalitní přírodní výrobky. Míč Vám fandím a držím palce do budoucna. Dík za Vaši práci

• Od objednání bylo rychlé dodání a převzetí.
    • Velice spolehlivý obchod s výborným zbožím. Nakupuji zde pravidelně.
    • Neznám

• Rychlé doručení

Výhoda rychlost doručení

• Maximální spokojenost s výrobky a ušetření času při nákupu.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za hodnocení našeho obchodu. Znáte kakaové boby, které indiáni nazývali pokrmem bohů? Co z kakaových bobů připravit a ještě mnohem více se dočtete v našem článku:
    Krásný den. Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

• V tomto obchodě je znát, že jde o rodinnou firmu a čiší z něj pohoda, ráda zde nakupují.

Rychlost dodání zboží, supr sortiment!

• Krásně voňavé produkty od včelek, výborná komunikace, rychlé vyřízení a dodání,jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení našeho obchodu. Víte o tom, že med zuby nekazí? Právě naopak med působí na zuby antibakteriálně. Více v našem článku:

Rychlé vyřízení objednávky.

Velký výběr přírodních produktů

Jsem spokojená

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení. Nevíte, jakou péči o rty zvolit? Poradíme Vám v našem článku a také představíme naši novinku - 100 % přírodní medový balzám na rty s příchutí vanilky. Více v našem článku: https://www.pleva.cz/news/zapomente-na-olizovani-jak-na-jare-pecovat-o-rty-a-davat-pozor-na-opary?utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-obecny&utm_campaign=dopo-heureka

• Děkuji za dobrý obchod

• Rychlost doručení