• Levnější cena

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu PlenkyLevně.cz

Dobrý den, objednávku jste vytvořila večer 8.1. ve 22.31 a balík od nás převzala Česká pošta následující den 9.1. v 16 hodin,
    to že Vám byl doručen za 2 dny bohužel nijak neovlivníme.

Na plenky čekám přes týden a nikdo se neozval. Určitě nedoporučuji a zboží objednávám a budu objednávat jinde.

E-shop jako takový bez problémů, objednávka vyřízena velmi rychle, ale téměř po 3 týdnech zboží stále nemám. Bylo by fajn rozšířit nabídku o nějakou spolehlivější kurýrní službu. Při dodání na adresu je na výběr pouze Česká pošta a Wedo, zvolila jsem Wedo, což byla velká chyba. Až poté jsem zjistila, že to je bývalý InTime. Balík leží již více než 2 týdny kdesi na depu, pokud bych opakovaně nevolala na zákaznickou linku, tak ani nemám žádné info. Za celou dobu byl proveden 1 pokus o doručení, i když možná nebyl - těžko říct, balík nedorazil, kurýrovi se nešlo dovolat, doma jsem byla celý den... Takže z doručení domů se stalo sežeň si balík sama někde na depu, třeba ti ho tam někdo předá…

Po 6 dnech od objednání a zároveň i zaplacení, kdy se stále nic nedělo, jsem se začala pídit po tom, v čem je problém. Zavolala jsem a bylo mi řečeno, že mnou objednané pleny nemají skladem (i když v den objednání i v den telefonátu skladem byly), že je snad přivezou za další dva dny. Snad. S malými dvojčaty bohužel nemůžu čekat na pleny týden, dva... Objednávku jsem tedy musela zrušit. Peníze jsem však měla další den zpátky na účtu, takže aspoň to bylo v pořádku.
    Bohužel toto není moje první podobná zkušenost s tímto obchodem - minule byla sice chyba hlavně na straně dopravce, obchod ale i přes ujištění, že se o celou záležitost postará, tehdy neudělal vůbec nic a po několika dnech čekání jsem vše nakonec musela vyřešit sama.
    Nevím, třeba jsem měla dvakrát jenom smůlu, obchod má jinak vynikající recenze, ale sama za sebe ho bohužel doporučit nemůžu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.