• ok

RYCHLE DODANI

Můžu jen chválit, rychlá doprava, zboží v pořádku.

Podvodný eshop - objednán Toppik v barvě tmavě hnědá,dorazila černá barva. Na základě toho jsem odstoupila od smlouvy z dlvodu vadného plnění uvedeným způsobem na eshopu - tedy přes formulář a zásilku jsem vrátila přes Zásilkovnu.K mému údivu mi eshop z vrácené částky strhnul 79 Kč za vrácení přes Zásilkovnu i přes to,že nikde na webu neinformujeme o tom,že vrácení je zpoplatněno! Obracím se tedy na vydavatele karty a podávám podnět k ČOI,neboť tyto praktiky jsou v přímím rozporu s Občnaským zákoníkem,protože nejenom,že je to v rozporu,ale já sama mám právo si vybrat dopravce,kterým vrátím zboží.Není možné,aby mi bylo ditkováno jak a za kolik mám vrátit zboží. Ostatním radím,NENAKUPUJTE ZDE!

Velmi dobrá spolupráce a rychlé dodání.

• Rychlé jednání

Rychlost a spolehlivost

• Slušný výběr zboží za solidní ceny
    • Část zboží byla jiná než jsem učinil v objednávce

Místo objednaných AAA baterií jsem obdržel levnější AA baterie, navrhl jsem 2 způsoby řešení které obchod neakceptoval a požadoval po mne vypsání formuláře, zabalení a vrácení baterií přes zásilkovnu kde jsem zboží vyzvedl a další nesmysly, které by mi zabraly drahocenný čas a peníze na cestu do zásilkovny. Reklamace by pro mne byla neúčelná, a proto dávám nedoporučující stanovisko. Jedna z čelovek fungovala tak 30 minut a nepodařilo se jí rozsvítit ani po výměně baterií.

Dobrý,velmi rychlý

• Rychlé dodání zboží

• Popis zboží zásadně neodpovídá skutečnému stavu věci.

Mini WIFI IP HD kamera A9, nastavení kamery zoufalé, videonávod nefunkční, údajný provoz až 90 min. není pravda, dnes ani ne po třech týdnech zkušebního provozu, tato "skvělá" kamera poletí do popelnice. Již umřela, raději... Od Vás nic víc nechci!!!

• spolehlivý a rychlý obchod

• Od PLAZA.... jsem měl již jednu svítilnu, se kterou jsem spokojen, ale časem se "unavují" dobíjecí samostatné baterie. Vzhledem k nízké ceně, dobré kvalitě a odolnosti (m.j. práce v lese a na zahradě) jsem nakoupil další dva kusy stejného typu.
    • Doporučil bych nabízet ke svítilnám i možnost zakoupení záložních baterií.

nerozumim tomu zbozi objednane poslane do zasilkovny a tam balik neni ze ho zrusili nechapu tedy pin na vyzvednuti a stale upominku zpravy o vyzvednuti baliku

• Konkrétně za toto zboží jednoznačně cena. Doručení přes zásilkovnu obratem. Super,doporučuji.

Vše ok

Spokojenost

• Nepravivé informace o produktu (nekvalitní produkt)
  • prodavate nefunkcni zbozi

rychlé dodání