• Žádná
    • Kontakt se zákazníkem

Objednal jsem si hru, v pořádku dorazila, ale jiná než jsem chtěl. Napsal jsem email že chci hru reklamovat, žádná odpověď. Odeslal jsem tedy hru na reklamační adresu, dostal sms od pošty, že balík dorazil. Žádná odpověď. Skoro po 2 týdnech pořád žádný kontakt. Napsal jsem 3 emaily. Mobilní telefon nikdo nezvedá.
    Po nějaké době mi přišel email že mi hru poslali zpět, protože jsem neudal dostatečný důvod k reklamaci, i když mám 14 na vrácení bez důvodu. Nejhorší zkušenost s e-shopem.
    ROZHODNĚ NEOBJEDNÁVAT!!

Spokojenost,rychlé doručení.

• Rychlé dodání objednaného zboží.Vše přislo v pořádku.Zatím nemám co vytknout.Doporučuji všem

• Poněkud zdlouhavé potvrzování objednávky. Dle mého názoru zdlouhavé a přispívá to prodlužování doby dodání objednavatelům.

S nákupem jsem byla velmi spokojená.Kupovala jsem synovi hru NHL18 k narozeninám.Vše proběhlo v pořádku,hra přišla v čas.Spokojenost,děkuji.

Vše proběhlo v pořádku, do 5 dnů jsem měl zboží doma, nepoškozené spokojenost, doporučuji.

• Rychlost a spolehlivost
    • Žádné

• Vse v poradku.Rychle dodani.

• doporučuji vše OK

• Žádné reakce na dotazy a balík nikde

• - bohužel žádné
    • - neochota komunikovat (eshop odpovídá pouze na co chce)
    • - nemají uvedený telefonní kontakt
    • - dlouhá doba vyexpedování u zboží skladem

Dne 8.12. odpoledne jsem hru skladem objednala, dne 13.12. jsem se dotazovala z jakého důvodu ještě nebyl balík ani předaný přepravci, bylo mi odpovězeno: předpokládaný termín expedice je 14./15.12.2017. Na což jsem odpověděla: A můžu vědět důvod, pokud bylo psáno, že je skladem? a na základě tohoto dotazu mi přišel email o stornu objednávky na vlastní žádost, kterou jsem v žádném případě nepodávala! Na dotaz proč moje objednávka byla stornována již nikdo neodpověděl! Takový přístup jsem ještě nezažila, rozhodně nedoporučuji!!!!!

• Přehledný e-shop
    • Velký výběr
    • Dobré ceny

• Výhodná cena, velmi rychlé vyřízení.

Funguje to bez problémů

dobré

• Rychle dodaní.

• Velmi rychlé dodání

• Super ceny a široký sortiment.
    • O žádné nevím.

• Bezkokurecni ceny. Super parada
    • Vse v poradku
    • Obrovska nevyhoda je ze pri nakupu playstationu za 6.666 neni doprava zdarma. Opravdu celkem slabina.

Super obchod, skvele ceny, nemam co vytknout. Urcite budu nakupovat dal. Prehlednost stranek je slabsi, ale jinak nic