• V tomhle obchodu už jsem celkem dvakrát nakupoval a jsem velice spokojený.
    • Dvd jsem objednal v pondělí a ve středu už jsem ho měl doma zcela v pořádku neporušené.
    • Vzhledem k tomu, že se v obchodu dá sehnat zboží, které je v mnoha případech nedostupné, tak nemám žádné výhrady ani připomínky.

Jak už bylo zmíněno, tento obchod dokáže sehnat filmy a i hry, které se už sehnat nedají.
    Obchod doporučuji pro ty, kteří zmeškali nějaký film na dvd a snaží se ho sehnat.

• rychlé dodání - odesílají hned v den připsání peněz na účet

Spokojenost s kvalitou, cenou i rychlostí dodání

• těžko sehnatelné tituly
    • bazarové zboží naprosto v pořádku
    • průběžně informují o stavu objednávky

spolehlivý prodejce s rychlým dodáním

• skvělá a rychlá komunikace
    • zboží v naprostém pořádku

Vše naprosto OK, doporučuji.

• Velká spokojenost,velmi rychlé dodání.

Super obchod,rychlé dodání .

• vsude jinde nesehnatelne tituly
    • 100% kvalita
    • rychlost vyrizeni a dodani
    • velmi zajimave a rychle se aktualizujici nabidky i nekolikrat denne
    • nejzajimavejsi vyber bazarovych titulu v CR!!
    • vubec nic

Doporucuji vsem fandum a zberatelum hlavne nesehnatelnych titulu!Hodne zajimavy a kvalitni e-shop,ktery je opravdu ojedinely u nas!

• Super ceny
    • Hra byla jako nová

Určitě zde budu nakupovat i nadále jsem velice spokojen.

• super rychlost dodání, možnost zakoupení již nesehnatelných titulů z bazaru
    • vůbec nic

Mohu jen doporučit

Lze zde sehnat v bazaru již vykoupené tituly, které jsem sháněl i několik let. Bazarové tituly mají kvalitu jako by byly nové.

O rychlosti dodání ani nemluvím, jeden den objednáno, druhý den obdržená zásilka.

Je jen jediná škoda, že jsem o tomto shopu nevěděl dříve a objevil jsem jej jen náhodou na google

• SUPR OBCHOD,RYCHLÉ DODÁNÍ,VŘELE DOPORUČUJI
    • NENÍ CO BYCH VYTKNUL

VŠEM DOPORUČUJI,NAKUPOVAL JSEM VE SPOUSTĚ JINEJCH OBCHODECH ALE NIKDE NEMAJÍ TAKOVÝ PŘÍSTUP K LIDEM JAKO PRÁVĚ ZDE A TO SE V DNEŠNÍ DOBĚ MOC CENÍ--DĚKUJI VÁM

• vyborny obchod-nakupuji zde bazarova dvd a jsem velice spokojen,rychle dodani,vyber dvd a sezenu zde co jinde nemaji pro filmoveho fandu jako ja je tento e-shop raj

urcite doporucuji ostatnim nebudete zklamani!

• Bomba nej eshop s dvd doporucuji rychle dodani a sezenete tu to co jinde nemaji za super ceny

Pokud nemuzete sehnat nejaky film nebo hru tak tady to sezenete na 90‰

• Jsem spokojeny.
    • Rychly jsem to měl doma než jsem očekaval.
    • Hru co jsem hledal měli snad o 50% levnějši než kde jsem hledal
    • Těšim se až zase tam budu něco objednavat.
    • Objednal jsem to ve středu večer a dneska doma to je jen snad sen.
    • Měli posledni kus hry co jsem hledal a za to jim děkuju.

Obchod bych doporučil.
    Jsem tu kupoval poprve ale to už nebude naposledy.

• 1.opravdu rychlé dodání
    • 2.některé DVD o mnoho levnější než jinde
    • asi nic

Doporučuji se zde rozhlédnout

• Nízké ceny
    • Super domluva
    • Velmy dobrý stav bazarového zboží
    • Hry na starší konzole
    • Obchod není moc známej

Byl jsem velice spokojený z tímto obchodem

• sortiment
    • bezkonkurenční ceny
    • stav dvd
    • dvd, které už jinde nemají
    • žádné papírové obaly, ale originály
    • doprava
    • vyřízení objednávky
    • trošku nepřehledný web

Bezkonkurenční, nakupuju zde velice ráda!

• Perfektní!DVD,které sháním a objednávám již několik měsíců mám konečně doma a bez okolků.Jinde jsem vždy objednal a trvalo než zjistili,že není a nikdy nebude!

Měli zboží co jinde není!

• vinikající
    • nic není proti

objednal sem si hru a za 2ani né dny sem jí mněl na pošte je to vinikající. A ještě k tomu na PS4 tak levné hry heh není možné :D

• Vynikající obchod.Koupil jsem zde bluray disk který se nikde jinde nedal sehnat.Byl bazarový,ale v super stavu,jako nový.Perfektní a blesková komunikace obchodu.V pondělí jsem objednal a v úterý vyzvedával na poště v Kladně..Byl to můj první nákup a doufám,že ne poslední.

Obchod vřele doporučuji.

Super obchod, špičková kvalitu disků, včetně bazarových. Doporučuji.

• super, že se dají koupit levně originálky! v dokonalém stavu! objednala jsem a další den jsem měla doma.

všem, kdo chtějí raději originál, než nějakou kopii, vřele doporučuji