• Našel jsem i to co jinde ne

Solidní ve všech směrech, doporučuji

super eshop,rychlost dodání,výběr!!

• Rychlé jednání a zaslání

Vždy spokojenost jak Termín dodávky, kvalitně Zabaleno a bez Reklamace kvality zboží

• Spolehlivost
    • Rychlá komunikace

Vše jak má být

Ochota a rychlé dodání.

• Super obchod objenadl a dorazilo mi to parad

Lidičky, suprovy obchod objednal jsem si barvy na modely a dorazily v pořádku a i rychlé fakt parádní obchod doporučuji

trvalo tyden, nez objednavku vubec naskladnili, pak jeden artikl z velkoskladu nedorazil, tak mi psali, zda to muzou odeslat i bez toho. Emailujsem si, bohuzel vsiml az pozdeji a tudiz mi objednavka vubec nebyla odeslana. mezitim jeste prisel email se zadosti o porozumeni 2-3 dnove prodlevy doruceni z duvodu vytizenosti dopravcu. Kazdy jiny eshop pouziva stejne dopravce a zazracne jim to funguje behem 2-3 dnu, tady evidentne nefunguje neco jinyho nez dopravci. Rozhodne pres tento obchod uz nic online objednavat nebudu,

Dobrý den pane Zein,

Vaše recence je plná lží, na kterou musíme samozřejmě reagovat. Objednal jste si 6.12.2020, produkty, které jsme neměli skladem. Dostupnost najdete u každého produktu v e-shopu a poté i v Košíku při objednávání. 10.12.2020 (tedy čtvrtý den, nikoliv Vámi lživě vymyšlený týden!) jsme Vám psali zprávu, že jedna položka bohužel není. O Vánocích mizí zboží velmi rychle nejen u nás, ale i od našich dodavatelů. Ptali jsme se Vás, zda Vám můžeme objednávku odeslat. Do Vánoc jste se nám neozval!!!! Žádný další nový mail o údajném zpoždění u dopravců 2-3 dny jsme Vám opravdu neposílali. Je to tedy Vaše další lež směrem na náš obchod!! Víc slov k Vám asi opravdu není potřeba....

• hlavně měli sortiment jaký jsem potřebovala

• široký výběr zboží
    • rychlé doručení

• Výborný

Výborný doruceny

• Rychlost, solidnost, spolehlivost
    • Žádná není

Solidní jednání i kvalita, termín dodání též kór v této Podivné době, spokojenost

• objednal jsem poprve, zboží nedorazilo,takže o žádné výhodě nevím
    • Obchod nefunguje.11.5.objednáno zboží. Nic mi nepřišlo.Nevím co si mám myslet...

Čekám a doufám.Asi marně.Třeba má někdo lepší zkušenost.

Reakce obchodu www.plastikovy-model.cz

nechápeme Vaše hodnocení. Kdybyste se raději podíval do mailu od nás, viděl byste, že Vaše objednávka již byla v týdnu odeslána. V mailu máte číslo zásilky, můžete si to ověřit......Vaše slova, že nefungujeme, jsou proto naprosto nepochopitelná a především jde o lež!

• vše v pořádku, fajn web

• Solidnost

• Nerozumím způsobu platby pri potvrzovacím emailu jsem nebyl nijak tázán o zaplacení až po zavolání mi bylo řečeno že mám zaplatit.
    • Další věc. Nechápu proč bych měl hodnotit kladně celý obchod v tomto dotazníku když mi zboží ještě nedorazilo 10 dní od jeho zakoupení.

Reakce obchodu www.plastikovy-model.cz

při objednávání má každý zákazník možnost zvolit si jak dopravce, tak i platbu za objednávku. Vy jste si v Košíku zvolil platbu předem na účet, proto Vám přišla výzva k platbě. To je ale naprosto normální. Pokud jste chtěl za objednávku zaplatit až při převzetí, měl jste si zvolit platbu dobírkou. Tuto možnost si každý volí podle svých potřeb.
    Pokud jste měl při objednávání nějaký problém, něčemu jste nerozuměl nebo jste začátečník v nakupování přes internet, měl jste možnost nás kontaktovat telefonicky nebo přes mail. Vůbec proto nechápeme tuto Vaši reakci.
    Podívejte se prosím do mailu, máte tam číslo balíku. Vaše objednávka byla již v pondělí odeslána, nyní je to na dopravci. Děkujeme.