• Mají i to co ostatní ne.
    • Omezený sortiment

Kdo chce najít slušný poměr ceny a kvality, tak si vybere.

• Poslou uplne neco jineho nez si objednate

Cekam na reklamaci:(((

• uvádí zboží, které není na skladě a jehož dodací lhůta je víc jak 2 měsíce

prostě dobrý obchod se sportovní výživou a dalšími sportovními, fitness apod. produkty

• Velký výběr. Některé položky nejsou jinde k sehnání. velmi rychlá expedice. doporučil jsem znamím a ti udělaly obednavku za deseti tisíce.
    • Doprava!!! Přes poštu si zasadě nic neposílám! zboží příjde druhý den ale na poště, než si udělají pořádek dochází sms o expedici třeba až za týden. už dávno vím, že tam ten balík je ale oni ho proste nenajdou a důvod proc jsem si vybral vaš internetový odchod, že budu mít zboží druhý den postradá vyzam. rozhodně doporucuji dat do moznosti odeslani dalsi druhy predevsim PPL a jine. do te doby budu vyuzívat jine obchody ktere tyto varianty nabízí.

Bezkonkurenční ceny. Rychlá expedice, Výborný výběr.

• Objednávka přišla nekompletní. Telefony nikdo nebere, na maily nikdo nereaguje. Pouze jsem zaplatil více peněz za méně zboží.

Už tam nikdy nic nekoupím. Problémy se u nich neřeší. Zákazník je druhořadý, jestli vůbec.

• spatne vytvorene stranky, které ukazuji zboží skladem, ale skladem neni

nedoporucuji

• zboží je levné, ale zatím nemám z obchodu žádnou zprávu, ačkoliv peníze byly odeslány ihned.
    • dodací lhůta, komunikace

• nevím
    • není skladem deklarované zboží

• Dobrá cena
    • Dodací lhůta

Kdo nespěchá na zboží a je ochoten cca týden čekat, tak dobré.

• celkem levné zboží
    • špatná komunikace, nemohl jsem se k nim vůbec dovolat
    • vůbec neinformují o stavu objednávky

• ačkoli mají zboží v nabídce, po týdnu jsem se dověděla, že ho nemají skladem

pokud nespěcháte, můžete zkusit nakoupit

• široké spektrum výživových doplňků, mnoho z nich za výrazně nižší ceny než u konkurence

tento obchod mohu jen doporučit; naleznete zde široké spektrum výživových doplňků, mnoho z nich za výrazně nižší ceny než u konkurence

• široká možnost výběru zboží
    • od dokončení objednávky až po přijetí zboží jsem nedostal průběžné žádné informace, jaký je stav objednávky, tak jsem byl nucen si rychle koupit protein. kdybych věděl, že zboží bude doručeno např. za 3-5 dní, počkal bych a ušetřil peníze kvůli jednomu dnu (dostal jsem informaci až večer před doručením smskou). Jenže jsem neměl žádné zkušenosti z planetou výživy a již jsem si začal pochybovat, zda vůbec tento internetový obchod existuje. Zároveň se nedalo dovolat na kontaktní osoby a telefonní čísla, když jsem chtěl zjistit stav objednávky.

protože byl v nabídce CFM protein od Weideru

• rychlost,casove zanedbatelne

o.k v pohode

• Velká nabídka zboží
    • Žádná komunikace se zákazníkem. To ani na výzvu emailem. Doba trvání doručení. Čekám již 11 den a zboží ještě nepřišlo.

Sem nespokojen se službami a komunikací. Popravdě uvažuji o zrušení objednávky.

• zboží deklarované skladem bez jakékoli omluvy vůbec nepřišlo

nedoporučuji

• nevím

Doporučuju

• Rychlost dodávky
    • Nižší ceny než u konkurence
    • Nevím o žádných

Tento obchod doporučuji