Vše ok, doporučuji.

Ač mi bylo předem řečeno, že pokud zboží objednávám po 10.12.2017 nestihne nejspíš do vánoc dojít, byla jsem mile překvapena:-))). Zboží došlo snad do tří dnů a v pořádku. Takže u mě naprostá spokojenost. Děkuji moc:-)))))

• Výborná domluva, rychlé dodání

• Obalová krabička byla podrapaná a očividně již otevíraná. Zboží jako takové OK.

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi. Krabička se musí otevřít, aby bylo možné na placatku gravírovat požadovaný motiv. Krabička má hlavně za cíl ochránit placatku před poškozením, takže účel určitě splnila :-) Hezký den

jsem velice moc překvapena jak ten řetízek vypadá skvěle :o) dost dobrá práce

Děkujeme za recenzi :-) Placatice.cz

• Pan Mužík byl milej ale na zboží zákazník čeká zbytečně dlouho to kazí celkovém dojem!

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi. Ve vašem případě opravdu byla dodací doba delší, za což se omlouváme. Pro letošní rok jsme změnili dopravce a zavedli další opatření, aby byly objednávky expedovány a dodány co nejdříve :-) Placatice.cz

• Přehlednost webových stránek
    • Komunikace s dodavatelem

Děkujeme za recenzi :-) Placatice.cz

• přehlednost, přímá komunikace, ochota plnit požadavky
    • Samotný obchod mi plně vyhovoval, ale byla jsem zklamaná z dodávkové služby In Time - poměrně dlouhá doba dovozu na předem uvedenou adresu. Dodávkovou službu jsem si nemohla vybrat.

Obchod doporučuji - moc pěkně provedené předměty, skvělá komunikace.

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi, na základě většího počtu stížností jsme vyměnili přepravní firmu InTime za PPL, snad tedy bude pro příště již vše v pořádku :-)

Perfektní komunikace

Děkujeme za recenzi! :-)

• Škoda ze neposlou nejdříve nějaký náhled jak to bude vypadat

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi, náhledy bohužel aktuálně nezasíláme, ale zkusíme vymyslet, jak by to šlo realizovat, aniž by došlo k prodloužení dodací lhůty. Hezký den :-)

Měla jsem trochu jinou představu o kvalitě obrázku na lahvi.Myslím si, že mě výrobce mohl upozornit, ať neočekávám obrázek ve výborné kvalitě, případně ať pošlu obrázek v lepším rozlišení, pokud chci perfektní výsledek. Určitě bych to udělala. :-(

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Kvalita zaslaných podkladů je samozřejmě hodně důležitá a upozorňujeme na to. Pokud obdržíme obrázek ve velmi špatné kvalitě, informujeme o tom zákazníky. Pokud je ale kvalita dostatečná po výrobu, objednávku potvrzujeme a začneme vyrábět. Pokud si zákazník není jistý, může klidně poslat více fotek pro posouzení. Hezký den :-)

• Originální dárky
    • Nevím

Byla jsem spokojená, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala za krátkou dobu, mohu jen doporučit. Komunikace byla rychlá a vstřícná, určitě ještě využiji

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi a těšíme se na další objednávku :-)

• originalita
    • zaujala mě
    • spokojenost

Jsem spokojena s výrobkem.

Reakce obchodu Placatice.cz

Spokojení zákazníci nás těší, děkujeme :-)

Nespokojená!

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme za recenzi, naší chybou byla objednávka odeslána se zpožděním, za což se velmi omlouváme. Při další objednávce nás prosím informujte, vymyslíme kompenzaci. Děkujeme za pochopení, Placatice.cz

• Žádné
    • Vystavené fotografie produktů neodpovídají skutečnosti. Komunikace nebyla ze strany prodejce možná. Dlouha dodací doba. Nekvalitní vyrytí. Škrábanec způsobený prodejcem

Rozhodně bych zvolil jiný obchod.

Reakce obchodu Placatice.cz

Dobrý den, dle data a času jsme dohledali konkrétní objednávku - jméno je jiné než zde u recenze, stejně tak ostatní stížnosti u Vaší objednávky nechápeme. Takto to na nás působí, že nás spíše chce pouze někdo poškodit špatnou vymyšlenou recenzí... Pokud jsme v něčem pochybili, kontaktujte nás prosím, situaci budeme řešit. Děkujeme, Placatice.cz

Obchod byl super. Prodejce komunikoval a reagoval velmi rychle v krizové situaci. Doporučuji :-)

Velmi děkujeme za Vaši recenzi :-) Placatice.cz

• Pěkná práce.
    • Dobrý výsledek i z ne 100% fotek.
    • Přijatelná cena.
    • Dobrá komunikace.
    • Vkládání fotek případně textu není přímo součástí objednávky.
    • Posílání fotek dodatečně mailem mi připadá poněkud krkolomné.
    • Výběr placetek s vlastními motivy (obchodu) by mohl být větší.
    • Delší dodací doba, už měsíc před Vánoci začíná skřípat.

Obchod odvádí dobrou práci, jen by to chtělo trochu vylepšit zadávání objednávek, takhle to působí zbytečně amatérsky.

• Jediné co bych vytkla, tak možná bych za mě uvítala, zrovna v případě vlastních textů atd, nějaký výběr písma atd. Ale to je maličkost

Vzhledem k informaci na stránkách, že mi zboží dorazí do Vánoc, jsem si na něj v klidu počkala, i když to trvalo dva týdny, myslím, že každý by mohl pochopit jak je vše před Vánoci hektické. Mé zboží (placatka s vlastním nápisem) vypadalo přesně tak jak jsem si přála a už se moc těším až jej manžel rozbalí pod stromečkem. Moc Vám děkuji

• Krásné dárky

Nakoupil jsem již vícekrát a mohu jen a jen doporucit.

Reakce obchodu Placatice.cz

Děkujeme a těšíme se na další objednávku :-)

• Možnost vlastního textu.
    • Dodací lhůta 5 dní určitě 5 dní není, zboží ani po 12 dnech nedorazilo... I když mi přišel mail, že bylo předáno poště, tak pošta ho ještě nemá.

Objednávejte minimálně měsíc předem, neposílejte peníze na účet předem, nakupujte na dobírku, nepočítejte s tím, že zboží dorazí, kupte si pro jistotu náhradu a bude to O.K.. Za mě neobjednávat, nakupovala jsem poprvé a naposled.

Reakce obchodu Placatice.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí. Zásilku jsme předali dopravci za 7 pracovních dní od obdržení objednávky. V době před Vánoci je objednávek mnoho a může se stát, že výroba trvá o něco déle, o čemž informujeme na našem webu a zároveň jsme Vás o termínu odeslání informovali emailem. Přesto děkujeme za recenzi, Placatice.cz