Rychlost dodání.

• Dobrá cena

Nic

Velice profesionální jednání. Nevěděl jsem si rady. Napsal email s představou a oni navrhli, udělali náhled a rovnou udělali objednávku. Stačilo odsouhlasit a potvrdit objednávku. Super. Za mě jednička s hvězdičkou. Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
    P.S. Dodání bylo téměř okamžitě.

• Super práce
    • Výborná cena
    • Rychlá doprava
    • Žádná není

Objednávali jsme již poněkolikáté tuplák k padesátinám s pískovaným textem a podpisy, pokaždé skvělá komunikace s obchodem, zboží vždy krásně zabalené a kvalitně zpracované. Obchod rozhodně doporučuji!

S obchodem jsem byla spokojená,rychlé vyřízení,vše dobře zabaleno, vše přišlo neporušeno,měla jsem 6 půllitrů se znameními a jmény, všechny krásné,moc se líbily.

• Skvělá komunikace, problém s rozbitou skleničkou dopravcem byl vyřešen okamžitým zasláním nového zboží

• Výborná komunikace
    • Skvěle a rychle odvedený návrh i výroba (pískování)
    • Dobře zabalená zásilka

jako vždy skvělé a kvalitní provedení

Výrobek splnil očekávání - krásné zpracování; skvělá komunikace s obchodem - zejména ochota vyjít zákazníkovi vstříc.

• Zboží dorazilo v pořádku
    • Pěkná kvalita s designem

Spokojenost veliká

• - rychlost vyřízení
    • - komunikace

• Cena, rychlost doručení, skvělá komunikace.

• Rychlé jednání, rychlé dodání.

Našla jsem si vás na internetu,a jsem spokojena i s výběrem zboží ve vašem obchodě.

• Hezké, kvalitní zboží. Cena odpovídající. Rychlost dodání. Vzorná komunikace

Rychle vyrobeni a doruceni, skvele zbozi.

Komunikace byla výborná, rychlé a věcné jednání, bohužel zatím zásilka nebyla doručena

• Objednala jsem sklenici na víno se souhvězdím a jménem v dárkovém balení. Bylo to opravdu nádherné, včetně balení - oslavenkyně byla unešená :-). Doprava byla rychlá a v pořádku.