• Ochota

Před 5 lety jsem objednávala pro kamarádku číši na víno s obrázkem a textem. Kamarádka ji bohužel rozbila, tak jsem pro ni chtěla teď po 5. letech stejnou. Nemusela jsem znovu vyplňovat objednávku na webu. Přeposlala jsem jen starou komunikaci v emailu a během chvilky byla má objednávka zaevidovaná.

• nakupuji opakovaně, skvělé dárky na míru, rychlost dodání, super komunikace

Rychlé, kvalitní, hezké

• Velmi rychlé dodání

• Velmi dobře zabaleno
    • Rychlá komunikace
    • Pomalejší dodání přes Zásilkovnu

Musím vyzdvihnout velmi rychlou komunikaci. Po specifikaci parametrů pro pískování při vytvoření objednávky mi byly po pár hodinách zaslány náhledy.

Další příjmené překvapení následovalo při rozbalování balíku. Bylo zřejmé, že byl při balení kladen důraz na ochranu skla při přepravě.

Asi takovou drobnou nevýhodou je delší dodání, pokud zvolíte dopravu přes Zásilkovnu.

Pružně reagující na měnící se požadavky. Fajn rodinná firma.

• rychlé a spolehlivé doručení zboží

pěkné zboží a velmi rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost komunikace i doručení

• Rychlé dodání a spokojenost

• Dobrá komunikace obchodu
    • Na zvoleném produktu rytina dle našeho přání
    • Zboží precizně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození

Naprostá spokojenost, nemám co bych vytkl. Byl jsem mile překvapen rychlostí dodání i způsobu zabalení produktu, aby nedošlo k jeho poškození.

• Kvalita, rychlost, důkladné zabalení křehkého zboží.

Naprostá spokojenost :-)

Ústretový , milý a profesionálny prístup kontaktovanej pracovníčky (meno si nepamätám, ale bola fakt zlatá) rýchle dodanie. Spokojnosť, doporučujem všetkým nákup u Vás. Želám všetko dobré, nech sa darí :-)

• Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojena. Komunikace skvělá a objednávka rychle vyřízena.

• skvělá cena
    • rychlost dodání
    • kvalita
    • příjemná komunikace

Po objednání mi byla zaslána podoba mého návrhu a po emailech jsme s pánem ještě doladili moji vizi. Produkt je přesně jak jsem očekávala a velmi kvalitně zpracovaný, zároveň byl velmi rychle dodaný. Můžu jen doporučit.

Objednávala jsem si zboží prvně a jsem spokojená. Vyhovoval mi zpětný náhled na objednaný výrobek. Doručené zboží perfektně zabalené až myslím že zbytečně, ale hodnotím snahu.

Nakupovala jsem již několikrát, vždy maximální spokojenost, při poslední objednávce jsem požadovala expresní dodávku, s maximální ochotou mi bylo vyhověno a dodáno ještě o den dříve. Velmi za to touto cestou děkuji.Za mě super vstřícné jednání a zboží na jedničku.

Jsem spokojena,komunikace s paní ohledně upřesnění nápisu byla stručná a praktická, zboží bylo doručeno v termínu a dle mého přání.

• Ochota, rychlost

• Super komunikace i pomoc s realizací zakázky. Všem můžu doporučit