• Z bozi nebylo doruceno. Telefon nikdo nezvedá a na mail nereagují.

Dobrý deň,
    koncom roku žial občas vzikajú nedorozumenia.
    Informácia o ukončení príjmu objednávok pre rok 2019 a následnom doručení do vianoc bola uverejnená na stránkach eshopu zreteľným oznamom a následne zaslaná aj mailom ku každej objednávke zvlášť. Termín bol prosím 11.12.2019.
    Vaša objednávka bola doručená dňa 12.12.2019, preto nemohla byt vybavená a odoslaná. O tejto skutočnosti Ste bola informovaná opakovane mailom, ktorý skončil pravdepodobne v spamoch.
    S pozdravom
    PIPERI

Super! Zboží i spolupráce. Jsem naprosto spokojena.

• Perfektní komunikace
    • Přehlednost obchodu
    • Ceny

Oblečení je kvalitní, uvedené velikosti souhlasí. Jsem spokojená. A jsem ráda, že jsem našla tento obchod. Rozhodně zde nakoupím znovu.

Jsem maximálně spokojená. Nikdy jsem nic nevracela. Šaty padnou a vypadají moc hezky. Nádhera. Nekupuji zde určitě naposledy!!! Doporučuji!!!!

• Dobra komunikace, rychle dodani

• Velmi příjemní a komunikativní lidé. Přepychové zboží! Doporučuji!!!

Supr obchod,vyšly mi vstříct po všech stránkách a velmai dobře se mi zde nakupuje.

Jsem velice spokojená.

Šaty, které jsem si objednala přišli v pořádku ale opravdu nevypadají jako na obrázku...na prsou jsou udělané mini vycpávky, což je spíše pro ženy, které mají prsa tak jedničky. Navíc výstřih by asi neměl být těsně pod krkem. Jinak jsem šaty oblékla i bez rozepnutí zipu a jsou mi i trochu volnější, takže s mou tloušťkou nejspíš problém nebude. Těšila jsem se na krásné šaty a teď jsem zklamaná, že budu muset kupovat těsně před plesem šaty nové nebo tyto nechat hodně předělat. Nejsem tedy spokojená a mám pocit, že jsem zbytečně vyhodila 1400 (počítám to i s poštovným) za šaty, které tuto cenu ani nemají. Více bych tedy v tomto obchodě nenakupovala.

• Pěkné kvalitní zboží

• Rychlé dodání zboží
    • Objednala a vše v pořádku

• Všetko načas.

Bez problémů

Vaše Piperi.cz :-)

škoda, že chybí velikosti xxs

Vaše Piperi.cz :-)

• zboží dost zapáchá (jako zboží z "tržnic") - nutno vyprat, velikost neodpovídá, materiál odpovídá též zboží z "tržnic"

Reakce obchodu Piperi.cz

velice nás mrzí, pokud náš zákazník není s dodaným zbožím spokojen. Právě proto existuje možnost vrácení zboží bez udání důvodu.
    Váš případ je ale ojedinelý tím, že Ste zákazník nespokojený s velikostí, materiálem, zboží se Vám tedy kompletně nelíbí a nevyhovuje, napíšete hodnocení, že náš e-shop nedoporučuje, ale zboží jste si ponechala. Co dodat ?

Piperi team

Objednané svetry jsou úžasné a kvalitní materiál,akorát dodací lhůta by mohla být kratší,jinak spokojenost:-)

Bez problémů.Doporučuji.

Vaše Piperi.cz :-)

• široký výběr, příznivé ceny, sexy oblečka

spolehlivý obchod, bezproblémová komunikace s ochodem