spokojenost

• jako vždy super

• Příjemná obsluha

Kouzelný voňavý obchůdek

• velký výběr

Rychlé dodání, skvělá komunikace.

• rychlé
    • krásné
    • voňavé
    • nakupuji pravidelně

Krásné a kvalitní parfémy na praní - děkuji :)

• Přehledné stránky, rychlost dodání.

Nemam co hodnotit, stále mi nic nedorazilo

Reakce obchodu Pinny

Dobrý den paní Kristýno,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně balíček je již na cestě k Vám. Objednávku jste si dělala v den, kdy jsme byli služebně na veletrhu Reshoper v Praze, tj. od 16.-21.5.2023. O této skutečnosti jsme informovali naše zákazníky na FB profilu i na kamenné prodejně ve Frýdlantu nad Ostravicí. Bohužel na našich webových stránkách jsme tuto informaci neuvedli, tudíž chápu Vaše rozhořčení nad prodloužením termínu dodání zboží.
    Tímto se Vám omlouváme a přikládáme odkaz na náš FB profil jako důkaz: https://www.facebook.com/Pinny.your.style
    Děkuji za pochopení, s pozdravem Remešová - Pinny

• Krásné vůně

• skvělá komunikace, bleskové dodání, milý dáreček k objednávce, nakupuji opakovaně

Produkty přišly hned

• Rychle doručení
    • Ekologické balení

• strašně ochotný přístup

• krásně přehledný e-shop
    • úžasné parfémy na praní
    • milá a vstřícná komunikace, osobitý přístup
    • dárečky k objednávce, které moc potěší

Velmi milé jednání, dokonalé parfémy na prádlo, budu se ráda vracet! Děkuji že jste ;)

Rychle vyřízeno.

• Obchod doporucuji,zbozi mi prislo.
    Bohuzel produkt ale vubec nevoni.Mam srovnani s jinymi firmami na parfemy do prani a krasne voni.Tady bohuzel fakt vubec.Docela me to zklamalo .

Reakce obchodu Pinny

Dobrý den Dančo, mrzí mě, že Vám zaslaný parfém do praní nevoní. Pokud se nemýlím, objednala jste si parfém Laguna od Zenitu. Jeho intenzita není tak silná, jako například u italských parfémů. Bohužel, české parfémy do praní jsou teprve ve vývoji, nicméně jsou na rozdíl od těch italských, použitelné i pro vlastníky čističek odpadních vod. V případě parfému do praní je nutné jít cestou kompromisu, pokud chce zákazník eko variantu, musí počítat s tím, že to bude na úkor parfemace výrobku. Věřím, že Váš příští výběr bude dle Vašich představ, děkujeme za recenzi, I. Remešová - Pinny

• Milé a vstřícné jednání a nádherně voňavé zboží

Miluji vůni vypraného prádla, proto jsem si objednala vzorečky a na jejich základě pak větší balení. Olejíčky jsou fakt úžasné, stačí malinko a voní vše naprosto dokonale ;-) Ráda se budu vracet a velmi děkuji za milý dáreček.