• Velice rychlé dodání zboží
    • Dobře zabalená zásilka
    • Komunikace obchodu

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem moc spokojená. Ultra rychlé dodání zboží, obchod dobře komunikuje. Příjemné ceny (kupovala jsem vláčky od značky Brio). Doporučuji.

Vždy velká spokojenost!!!

• Doporučuji

It is very good and high quality. I recommend it for you

Jednoduché nakupování, uvítací kupón potěšil

• velké možnosti produktu

I think this is the most beautiful place for baby toys, to make them happy, thank u and I will buy everytime in PinkorBlue and I recommend you too!

Thank uu

Perfektní a rychlá komunikace. Rychlé vyřešení reklamace. Poslání nového originálního balení + slevový kód. Velmi doporučuji.

• Musela jsem platit na 3x nesla odeslat platba

• Rychlost dodání zboží
    • Sortiment
    • Pořádané akce

Ráda zde nakupuji, opakovaně. Vše je v naprostém pořádku. Příznivé ceny a různé akce jsou velmi příjemné.

• Dobre ceny

• Super a velký výběr sortimentu
    • Nízké ceny

Nemůžu si stěžovat

• Řešení vrácení zboží
    • Neinformují o způsobu reklamace
    • Chybná tabulka velikostí
    • Pro vrácení zboží musíte vytisknout papíry

Poprvé jsem nakoupila a bude to i naposled. U zboží byla uvedena chybná tabulka velikostí, která vůbec neodpovídá, dle tabulky jsem vybrala velikost L, přišlo něco malého snad velikost odpovídající XS. Pro vratku bylo nutné zajít vytisknout papíry - což jsem u žádného eshopu nezažila, dnes už se šetří lesy a netiskne se nic. Zboží stálo 586 Kč, kupováno i s dalšími věcmi, kdy na tento první nákup mě nalákali slevou 250 Kč. Ovšem nemilé zjištění, že vrátí peníze za reklamované zboží jen ve výši 586-250....tedy odečtou celý kupón na tuto jednu položku (běžně se sleva rozpočítává na všechny položky nákupu, toto je jakoby trest za vratku). Na toto mě nikdo neupozornil a to jsem kvůli vratce i volala na infolinku. Kdybych to věděla, tak nic komplikovaně nevracím a radši se toho zbavím na bazaru. Nelíbí se mi tato praktika a je to vlastně podvod. Zboží je bez slevy drahé, první zkušenost otřesná, přišla jsem o peníze, účet ruším a nic už tady nekupuji.

Reakce obchodu pinkorblue.cz

je nám velmi líto, že s naším obchodem nejste spokojená.
    Podmínky využití slevového kupónu i jeho stržení při nedodržení minimální hodnoty objednávky při dílčí vratce však komunikujeme jak v podmínkách využití kupónu, tak v načich obchodních podmínkách.
    Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem
    Váš tým pinkorblue

• Skvělé ceny

Objednávám již potřetí a objednám v budoucnu zase! Velká spokojenost, rychlé dodání, výhodné ceny, přehledné prostředí e-shopu.

Rychlé dodání a bezkonkurenční ceny

S eshopem jsem moc spokojená - velký výber, super ceny, rychlost dodání. Už jsem tam udělala mnoho objednávek a vždy bylo vše v pořádku. Doporučuji.

• Velký výběr, včetně sortimentu, který není jinde úplně dostupný.
    • Rozumné ceny
    • Rychlé zpracování objednávky a rychlé dodání

• Velký výběr
    • Časté slevové akce
    • Doprava zdarma nad 850Kč

• Dobré ceny.
    • Doprava zdarma - aktuálně při objednávce nad 850Kč.
    • Možnost platit kartou.
    • Věrnostní program - babypoints, kolotoč.
    • Každou chvíli nějaká akce.

Obchod Pinkorblue doporučuji všem, kteří mají malé, nebo i větší děti.

• Slevové kódy každou chvilku
    • Velký výběr