Dobrý den,mám stejně špatnou zkušenost s tímto obchodem. Přesně jak popisuje zákazník přede mnou. Na objednávku nepřijde žádne potvrzení, telefon je vypnutý a na email odpověděli až po týdnu s tím, že mají problémy s webem,ale pracují na odstranění...asi už ale 2 měsíce. Věc, kterou mělib uvedenou jako "skladem" samozřejmě vůbec neměli, doručení prý za 7-10 dní. Ale tomi sdělili až po 10 dnech,co jsem si to objednala. Teď se domáhám vrácení platby a bohužel zatím bezúspěšně. Opravdu tento obchod nedoporučuji.

Tento eshop bohužel nemůžu doporučit. Koncem dubna jsem vytvořila objednávku a zaplatila kartou, nepřišlo mi žádné potvrzení, nic, tak jsem čekala, co se bude dít. Cca o 14 dní později jsem se zkoušela dovolat na infolinku uvedenou na webu, číslo bylo opakovaně nedostupné. Napsala jsem na uvedený mail a tam se mi naštěstí ozvala paní s tím, že vše prověří. Pak se další cca týden nic nedělo. Takže jsem opět psala email, paní obratem volala, že bohužel jedna položka nebyla skladem, takže se dodání zpozdilo, ale že už se vše odešle. Pak se dalších 10 dní opět nic nedělo, takže jsem opět musela urgovat mailem a až potom mi byla zásilka doručena. Takže ve finále sice vše dorazilo v pořádku, ale musela jsem obchod opakovaně kontaktovat a vše popohánět. Chápu, že v době koronaviru mohl mít eshop nejrůznější komplikace s naskladňováním zboží atd., ale pak by bylo na místě zákazníka rovnou informovat, ať počítá s delší dodací lhůtou s tím, že eshop objednávku registruje a platba proběhla v pořádku. Z eshopu už si bohužel více objednávat nebudu a využiji jiné, které se mi osvědčily více.