Obchod jsem již doporučila a známí si již objednali také. Jsou spokojeni.

• dobré zboží
    • malá prodejna

v pohodě

• vstřícné jednání
    • nevím

• Nemají přehled toho, co je na skladě. Pak se stalo, že jsem si vybrala obuv mé velikosti a až 4 dny po objednání jsem obdržela informaci, že je nemají a ani je mít nebudou. Navíc bylo nutné objednávat v US velikostech - čili převádět velikost dle tabulky!? Nelze posílat zásilky poštou na dobírku. Jen PPL...

Zdá se mi poměrně malý sortiment zboží, nepřehlednost v objednávání obuvi - nabízí jako dostupné i velikosti, které nakonec nemají. Velká prodleva, než oznámí, že objednávku nevyřídí, protože zboží není (4 dny). Nutnost převádět velikost obuvi z EU na US. Doručování nemožné přes Českou poštu - pouze osobně nebo PPL. Českou poštu preferuji, neb může být uložena zásilka na poště do doby, než přijedu z práce, či dovolené...

S nákupem jsem byla spokojena, pokud bych měla zájem o další zboží, s důvěrou bych se na tuto prodejnu obrátila.

• dobré ceny
    • kvalitní zboží
    • možnost vyzvednutí v kamenné prodejně
    • barevnou variantu zboží jsem si musela vyhledat na jiném webu, na vašich stránkách nebyl umožněn výběr

cena
    kamenná prodejna poblíž místa bydliště
    určitě doporučím

• nechci psát o slabinách, či výhodách. Objedbala jsem ručníky, jsem zklamaná čínským výrobcem a červený ručník značně pouští barvu

• dobrý výběr slušné ceny
    • nezjistila jsem

vřele doporučuji

• Spousta zboží skladem, bohatý výběr, dobré ceny.
    • Nevím o žádných

DOPORUČUJI VŠEM

• rychlost vyřízení objednávek
    • klvalitní materiály a produkty z něj udělané

Reakce obchodu PINGU SPORT - outdoor shop

Děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho E-shopu. Jsme připraveni pro Vaše další přání.
    S pozdrávem tým PINGU SPORT - outdoor shop

• můžu si vše předem vyzkoušet v kamenném krámě.
    • levný
    • hodně zboží v akci

• výborné produkty PGU- výborné ceny, bezproblémové bleskové a levné dodání
    • méně přehledné internetové stránky
    • dvoje stránky pro jeden obchod další stránky na //www.pingu.cz/

výborné produkty PGU- výborné ceny, bezproblémové bleskové a levné dodání

další stránka na které je další zboží a kde já jsem nakupoval je na http://www.pingu.cz/

• kvalitní zboží, solidní ceny, rychlé a solidní jednání
    • nepřehlednost ve způsobu dodávky, nikde jsem nenašl možnost zvolit způsob dopravy, nikde nebyla uvedena cena dopryvy, musel jsem se na toto dotázat mailem. Nakonec jsem ale byl s cenou a způsobem dodání velmi spokojen.
    • V nabídce na internetu nejsou věrně zobrazeny barvy, těžko se vybírá barevná kombinace a nakonec barva produktu vypadá trochu jinak(např šátky roora)

Celkově hodnotím pozitivně, dobrý obchod, výborné produkty, slušné ceny, bleskové a spolehlivé dodání. Chtělo by to zapracovat na internetových stránkách - více foto produktů v různých barevných kombinacích, možná podrobnější informace o produktech, Pobočka v Praze by také nebyla špatná.

Reakce obchodu PINGU SPORT - outdoor shop

Děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho E-shopu a cenné informace. Na zmíněných nedostatcích jsme zapracovali. K zmínce o dvou stejných obchodech - www.pingu.cz je stránka výrobce a najdete zde pouze produkty vyráběné a distribuované pod značkou PGU, případně PINGU. www. pingusport.cz jsou stránky kamenného obchodu PINGU SPORT - outdoor shop s bohatým výběrem ostatních značek sportovního zboží. Přičemž se zde prodává i zboží PGU. Ještě jednou děkujeme a těšíme sa na další spolupráci. Jsme připraveni pro Vaše další přání.
    S pozdrávem tým PINGU SPORT - outdoor shop