• že podvádí zákazníky!

• Podvodníci, nenakupovat

Jedná se o podvodníka, který po připsání peněz přestal komunikovat.

• nekomunikuje
    • nebere telefon

Zaplatil jsem kartou před dodáním, kromě potvrzení o uzavření objednávky a zaslání zálohové faktury se již nikdo neuzval.

• Zboží jsem obdržel bez návodu,faktury a potvrzeného záručního listu.

Rád bych všechny varoval před nákupem z PHONEZONE a zároveň DESTINYMOBILE. Zboží jsem sice obdržel včas a v pořádku, ale bez záručního listu, návodu a neposlední řadě také faktury! Na uvedená tel. čísla se nedá dovolat! Fakturu mi poslali až po týdnu a to po té co ode mne dostali email ,že jsem o jejich praktikách informoval Českou obchodní inspekci. Všechny VARUJI před nákupem!!!!!

• Vzhledem k nulové komunikaci ze strany obchodu, jsem byla nucela zakázku zrušit a vybraný model zakoupit přes jiný obchod.
  • Amatéři nebo podvodniky. Objednal jsem v tom tom obchode telefon. Za dna komunikace. Nedoporučuji.

• Vůbec nekomunikují a neodpovídají na urgence, na mobilní telefon se nedovoláte

• Zásilka dorazila po týdenní urgenci, neobsahovala dańový doklad. Prodejce nekomunikuje.
    • zloději

jsou to zloději,neposlali ani mobil,ani peníze!!!! jejich obchod na tachovském nám. je zrušený,žádná čísla neexistují,na maily nereagují!!!neposílejte jim peníze.

• Objednáte a nic vám nepošlou,asi je to pro ně zábava

• se zákazníkem nijak nekomunikují

Po 10 dnech od objednání a zaplacení telefonu se mi doposud z firmy nikdo neozval. Na mé dotazy nereagují.

• Nekomunikují
    • Nemají zájem o zákazníka natož o jeho peníze

Pryč odsud!!!!

• Nic, jsou to zloději.
    • Při platbě kartou vám nedodají zboží a nekomunikují s vámi.

Nenakupovat jsou to zloději pokud platíte kartou

• jeden z nejjistějších způsobů, jak s minimální snahou přijít o peníze
    • ponaučení, že šetřit se málokdy vyplácí
    • opožděná potažmo nijaká komunikace
    • neschopnost doručit zboží
    • nevyčerpatelná studnice výmluv
    • nevracení peněz v ochranné lhůtě a ignorace zákazníka částku očekávající

Objednávku telefonu cca. za 14 tisíc jsem po týdnu stornoval díky absolutnímu nezájmu milého Phonezone provádět svůj business se snahou větších e-shopů (od kterých se člověk jen tak nedozví o problémech na skladě a chybných kusech zboží, toť vše se zavádějícím množstvím kusů na webu uvedených).

Nyní, po měsíci a půl a několika e-mailech s připomínkami (samozřejmě bez jakékoliv odpovědi) mi nezbývá než využít služeb právníka a PČR.

Myslím, že mé nakupování v neprofláklých e-shopech je s tímto zážitkem ukončeno.

• sou z prahy
    • nekomunikace, kuřbuřství, ignorace

Objednejte si zde pokud tu věc vlastně nechcete

Má zkušenost je špatná. Za telefón jsem zaplatila předem a zatím ho pořád nemám ani mi zatím neposlali žádnou zprávu, kde se to zdrželo.

• možnost osobního odběru v Praze
    • absolutně žádná komunikace
    • nedodržení lhůt
    • telefonní čísla na stránkách jsou jen na ozdobu
    • absolutní absence slušného chování

Příšernost, jde nejspíše o zloděje. Zboží jsem objednala a po objednávce jsem provedla bankovní převod (číslo účtu, i VS jsem zadala správně), no po dvou dnech mi poslali email se zálohovou fakturou a žádostí o platbu, ačkoliv peníze už měli na účtě. Jako odpověď jsem jim ihned napsala, že platba byla odeslána + jsem poslala potvrzení o platbě, pro snadnější dohledání. Na to se mi nikdo ani neobtěžoval odepsat dalších 6 dnů. Během dalšího pondělí jsem se pokoušela dovolat na obě jejich čísla - zákaznická linka neexistuje a druhý telefon nikdo nezvedá, ačkoliv jsem volala i chvilku poté, co měli obsazeno, takže ten telefon evidentně někdo držel v ruce, ale nic. Poté jsem se už nedovolala ani na ten funkční telefon.
    Napsala jsem jim tedy další mail, že takhle tedy ne, že chci okamžitě své peníze zpět a že budu kontaktovat policii, pokud peníze nevrátí. Na to odepsali hned, ani slůvko omluvy, ani žádná snaha o nápravu, prostě nic.
    Jsou to neslušní, neseriózní lidé a doufám, že se svým přístupem k zákazníkovi co nejdříve zkrachují.
    Prý dodání do druhého dne, to si jako dělají legraci??? Více jak 2 týdny od objednávky nemám ani zboží, ani peníze!

Každopádně jsem moc zvědavá, jestli své peníze ještě někdy v životě uvidím. Pokud ne, přidávám se k hromadnému trestnému oznámení, tohle se mi v životě nestalo, aby se mnou takhle kdokoliv jednal. Ani se neumí omluvit za způsobené potíže, pakáž jedna nevychovaná!

• komunikace, dodaci lhůta,

nemohu doporučit

• Podvodníci !!!!

Podvodníci !!! Zaplaceno předem, zboží nepřišlo. Na telefon nereagují, peníze nevrátili !