• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• se zákazníkem nijak nekomunikují

Po 10 dnech od objednání a zaplacení telefonu se mi doposud z firmy nikdo neozval. Na mé dotazy nereagují.

• Nekomunikují
    • Nemají zájem o zákazníka natož o jeho peníze

Pryč odsud!!!!

• Nic, jsou to zloději.
    • Při platbě kartou vám nedodají zboží a nekomunikují s vámi.

Nenakupovat jsou to zloději pokud platíte kartou

Tak samozřejmě, peníze nevrátili, nikdo nekomunikuje, jsou to odporní zloději, nikdo si tam nic neobjednávejte, pozitivní recenze zde musí být jednoduše podvodné, jinak si to neumím vysvětlit!
    Jak si tohle vůbec kdokoliv může dovolit? Co je tohle za prasárnu?

Proč jsou podvodné eshopy vůbec v databázi Heuréky???

• jeden z nejjistějších způsobů, jak s minimální snahou přijít o peníze
    • ponaučení, že šetřit se málokdy vyplácí
    • opožděná potažmo nijaká komunikace
    • neschopnost doručit zboží
    • nevyčerpatelná studnice výmluv
    • nevracení peněz v ochranné lhůtě a ignorace zákazníka částku očekávající

Objednávku telefonu cca. za 14 tisíc jsem po týdnu stornoval díky absolutnímu nezájmu milého Phonezone provádět svůj business se snahou větších e-shopů (od kterých se člověk jen tak nedozví o problémech na skladě a chybných kusech zboží, toť vše se zavádějícím množstvím kusů na webu uvedených).

Nyní, po měsíci a půl a několika e-mailech s připomínkami (samozřejmě bez jakékoliv odpovědi) mi nezbývá než využít služeb právníka a PČR.

Myslím, že mé nakupování v neprofláklých e-shopech je s tímto zážitkem ukončeno.

• sou z prahy
    • nekomunikace, kuřbuřství, ignorace

Objednejte si zde pokud tu věc vlastně nechcete

Bez problemu, doporucuji

• Telefon uhrazený předem neposlali, velmi špatná komunikace, pokud je vůbec jaká.

Již tři týdny uplynuly po zaplacení faktury a přes veškeré upomínky a žádosti nebyl telefon doručen.
    V žádném případě nenakupovat a hlavně neplatit fakturu předem.

Má zkušenost je špatná. Za telefón jsem zaplatila předem a zatím ho pořád nemám ani mi zatím neposlali žádnou zprávu, kde se to zdrželo.

• možnost osobního odběru v Praze
    • absolutně žádná komunikace
    • nedodržení lhůt
    • telefonní čísla na stránkách jsou jen na ozdobu
    • absolutní absence slušného chování

Příšernost, jde nejspíše o zloděje. Zboží jsem objednala a po objednávce jsem provedla bankovní převod (číslo účtu, i VS jsem zadala správně), no po dvou dnech mi poslali email se zálohovou fakturou a žádostí o platbu, ačkoliv peníze už měli na účtě. Jako odpověď jsem jim ihned napsala, že platba byla odeslána + jsem poslala potvrzení o platbě, pro snadnější dohledání. Na to se mi nikdo ani neobtěžoval odepsat dalších 6 dnů. Během dalšího pondělí jsem se pokoušela dovolat na obě jejich čísla - zákaznická linka neexistuje a druhý telefon nikdo nezvedá, ačkoliv jsem volala i chvilku poté, co měli obsazeno, takže ten telefon evidentně někdo držel v ruce, ale nic. Poté jsem se už nedovolala ani na ten funkční telefon.
    Napsala jsem jim tedy další mail, že takhle tedy ne, že chci okamžitě své peníze zpět a že budu kontaktovat policii, pokud peníze nevrátí. Na to odepsali hned, ani slůvko omluvy, ani žádná snaha o nápravu, prostě nic.
    Jsou to neslušní, neseriózní lidé a doufám, že se svým přístupem k zákazníkovi co nejdříve zkrachují.
    Prý dodání do druhého dne, to si jako dělají legraci??? Více jak 2 týdny od objednávky nemám ani zboží, ani peníze!

Každopádně jsem moc zvědavá, jestli své peníze ještě někdy v životě uvidím. Pokud ne, přidávám se k hromadnému trestnému oznámení, tohle se mi v životě nestalo, aby se mnou takhle kdokoliv jednal. Ani se neumí omluvit za způsobené potíže, pakáž jedna nevychovaná!

• Cena výrobku
    • Komunikace se zákazníkem. Po zadání dotazu sice přijde ihned automatická odpověď s odkazem na předání dotazu oddělení komunikace, ale odpověď až za několik dní

Obchod bych doporučil

• Rychlost, spolehlivost, kvalita.

Dobra reklama

• nejlepsii

rano objednavam, odpoledne telefon primo doma, skvely

zbozi mi dorazilo druhy den dopoledne, skvely, doporucuji

• komunikace, dodaci lhůta,

nemohu doporučit