• žádné
    • že podvádí zákazníky!

Dodali vadný výrobek, kvůli reklamci nijak nekomunkují a poštou zaslaný vadný výrobek nepřebírají. Přišel jsem tak o 6000 Kč. Pravděpodobně podám trestní oznámení.

• 31.3.2015 poslali jiné zboží, které jsem jim obratem vrátil. Správné objednané zboží (i-phone 5) již nepřišlo přes několik urgencí, skoro 13.000 kč také nevrátili a na maily nereagují.

Nabídli dobrou cenu
    neumí řešit reklamace

• nic!
    • O způsobech tohoto eshopu, zde již ostatní okradení už několikrát psali.
    • Ty co ještě nic neobjednali, ve vlastním zájmu, radši buďte bez telefonu než bez peněz!!!
    • Ty co jim obchod dluží peníze za vrácené zboží nebo telefon neposlali vůbec, PROSÍM, aby to nehodily za hlavu a jednali a přidali se k trestnému oznámení za podvod a nahlásili to na POLICII ČR.
    • Nahlášených případů je již několik pod jednacím číslem KRYPT-109816-1/TČ-2015-070716.
    • Výhružky, urgence atd. na obchod nemají cenu, jednatel obchodu pan Bc. David FUCHSA má zákazníky víte kde!
    • Pojďme to řešit společně.
    • Neváhejte mne kontaktovat:
    • pod.zimek@centrum.cz
    • 420 723 534 433

O způsobech tohoto eshopu, zde již ostatní okradení už několikrát psali.

Pojďme to řešit společně.

Neváhejte mne kontaktovat:

pod.zimek@centrum.cz
    +420 723 534 433

• 0%
    • Zásadně NEDOPORUČUJI !!!

Zboží jsem objednal, e-mailem došel automaticky doklad k zaplacení. Zaplatil jsem přes BÚ (pouze z důvodu co nejrychlejšího dodání zboží - dárek), (normálně z 99% platím zboží až po převzetí dobírkou...) a od té doby žádná odezva. Na e-mail nikdo nereaguje (opět mimo automatické odpovědi o došlé zprávě), telefony nikdo nezvedá a zboží dosud nedošlo... .)

vyborny

• Podvodníci

Protože jsem byl hlupák

• Podvodníci, nenakupovat

• Je to hnus neberou telefony nekomunikuji, poslal jsem peníze a nikdo už se pak neozval a neberou telefony.. Chystám podat trestní oznámení na tuhle firmu. Kdo se přidá kterého taky okradli?

Zloději

• nakoupil v obchodě Phonezone.cz před 3 lety

Jedná se o podvodníka, který po připsání peněz přestal komunikovat.