• dlouhá dodací lhůta

Zboží si objednáte, na stránkcáh svítí, že je skladem, zaplatíte kartou online a pak se div nedoprošujete, aby zboží bylo odeslané. Načež píšete maily do obchodu, kde se dozvíte, že čekají na zboží, že skladem není. Pak se dozvíte, že onemocněla kolegyně, že nestíhají... Po dalších dvou urgencích vám přijde mail, že zboží bylo odesláno. Nicméně to byla další lež, protože balíkovna inforuje o převzetí balíku, které přišlo, světe div se, až po dalších dvou dnech. Mlžení ze strany obchodu, že balíkovna si nenačetla kÓd a takové další řeči... NEDOPORUČUJI.

• Obchod se zatím po zaplacení neozval a zboží nedošlo !!!

Rychlé dodání zboží, přehlednost stránek.

Velice ochotni!!!!

• Vše v pořádku a rychle vyřízené. Komunikace vstřícná.

nevím co hodnotit, po 2 připomínkách zboží stále nemám, smutné na tom je, že se jedná o konzervy pro útulek z vánoční sbírky

• Obchod na urgence nereaguje, nekomunikuje, zboží jsem zaplatila předem

Jsem hodně zklamaná, telefon neberou, nereagují na maily ani sms

• Zkušenost nakupují to tu po prvé tak jsem docela naštvaná že nic mi nepřišlo

• klid při nakupování
    • dále od města

• Asi nic
    • Strašně dlouhá dodací lhůta,na pytel granulí čekám přes týden,musela jsem koupit ještě jinde,aby psi měli co žrát.

po par dnech se ozvali že přijali objednávku a nic!!!! kdy to bude čert ví

• nakupovala jsem poprve a jsem spokojena

• Zboží skladem, dobrá cena, rychlá expedice.

• Obchod prodává zboží jež nemá na skladě a ani neinformuje zákazníka že jej ani během týdne od objednání neodešle.
    • Tuto zkušenost jsem v tomto obchodě udělal již podruhé a to mi stačí!Již zde nic nezakoupím.Je to neseriozní obchod!!!!!!!!!!!!

• dlouhá doba dodání

• Zboží přišlo v pořádku
    • Dlouhá dodací doba a vázne komunikace obchodu

• Rychlé dodání, dobrá komunikace a ještě k tomu dáreček. Děkuji.

Dobrý obchod, kéž by takových bylo víc.

• Delší dodací lhůta, ale nic tragického.

Po objednání a zaplacení jsem si přečetl hodnocení obchodu, což mě trochu zmrazilo. Ale obchod komunikoval perfektně a zboží bylo po týdnu dodáno. Nic tragického. Navíc toto zboží málokdo měl.

• Po úhradě předem se 10 dní nic neděje. Zaplaceno a žádná zpráva.

Oproti minulé objednávce kdy fungovalo vše jak má, jsem asi objednávala u této firmy naposledy.

Ani po 10 dnes od zaplacení objednávky žádná reakce, na e-maily neodpovídají, telefon nezvedají. Objednával jsem zboží u kterého uvádějí, že je skladem. Vrácení peněz se budu domáhat v občanském řízení a musí počítat s tím, že právník stojí velké peníze. Dejte si na ně pozor.