Zboží přišlo poškozené

• Cenově přijatelné
    • Rychlé a bezproblémové doručení

Zboží objednáno před 10 dny, platba předem. Nepřišlo, obchod nereaguje....

Komunikace ze strany obchodu nulová. Objednávka po týdnu bez jediné informace o zpracování. Pouze potvrzení o přijetí. Email s dotazem na stav objednávky bez odpovědi. Při následném telefonátu sděleno že zboží není na skladě a chyba je na straně dodavatele obchodu, ačkoliv na stránkách je produkt stále skladem. Přislíbena informace o stavu objednávky další den případně vrácení peněz. Obchod opět nekomunikuje a proto objednávku ruším a žádám o vrácení peněz 3 týdny po jejím vytvoření.

Nejlevnější cena u dostupného produktu na trhu

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace

• Zaplacena objednávka dne 17.1.2024 do dnesniho dne 13.3.2024 nedorucena ani vracena platba,tak jak mi bylo slibeno.

Nikdy vice.furt jen samé sľuby že zbozi dodajú potom že poslou penize nebo že mi zavolajú apod. Neuveriteľný pristup.

S nákupem jsem vždy spokojená.

• Super ceny

• Zbozi neposlali ani nekontaktovali o vyrizeni nebo jakemkoli zdrzeni i kdyz bylo zbozi skladem

Rychlost dodání, doprava zdarma, dárek

• rychlost dodání
    • výhodná cena
    • přehledný shop

• Vždy lepší ceny než v českých obchodech, perfektní domluva a rychlé dodání. Já jsem naprosto spokojený. Kéž by byly všechny obchody takové.
  • Ještě nepřišlo zboží a už chtějí vyplnit dotazník.

Zboží bylo skladem, objednal jsem ve čtvrtek, mělo přijít v pondělí, je neděle a zboží nikde. Evidentně zboží skladem není zboží skladem.

V informacích pro zákazníky bylo uvedené, že zboží je skladem a v případě opožděný budou informovat. (Všechny položky mé objednávky měly uvedeno skladem doba dodání 1-3 dny) po týdnu se nikdo neozval, dodavatele jsem tedy kontaktovala a dohodli jsme se, že odešlo částečně a zbylá položka jim měla dorazit začátkem následujícího týdne a měli doposlat. Uběhlo dalších 19 dnů a zbytek objednávky stále nedorazil. Celkem tedy čekám již téměř měsíc na doručení zboží, které “mělo být skladem”.
    Ocenila bych lepší komunikaci a pokud je s objednávkou problém, že mě bude dodavatel kontaktovat s reálným termínem dodání.

• rychlé jednání

• rychle dodani
    • pribalen darek pro chlupace - mile prekvapeni
    • cerstve zbozi - granule s dlouhou expiraci - zadne lezaky ze skladu
    • super pomer cena/vykon pro n&d granule
    • zbozi expedice ze slovenska tudiz nemoznost dodavky do druheho dne - nicmene pokud neni urgent tak to jako nevyhodu nevidim

prvni nakup, spokojenost, budu se vracet

• Dáreček ke granulím

Super obchod! Sehnala jsem zboží, které jinde nebylo skladem, úžasná ochotná domluva. Rychlé odeslání i dodání zboží.