• Při rozběhlé akci vám produkt zdarma nepošlou a řeknou, že v době objednání již nebyl platný, i když jsem si kontroloval termín a platný dárek zdarma byl

Nedoporučuji

• Posílají co se jim zachce.Objednala jsem růžovou hračku na základě fotky,ne modrou ale mermomoci chtěli prodat.
    • Objednané zboží neodpovídalo tomu co bylo na obrázku při objednání vybraného produktu.Realita je jiná. Bylo mi zděleno, že obrázky jsou pouze ilustrativní . Jsem zklamaná už si nic neobjednám

Objednané zboží neodpovídalo tomu co bylo na obrázku při objednání vybraného produktu. Realita je jiná. Bylo mi zděleno, že obrázky jsou pouze ilustrativní jsem zklamaná už si určitě nic neobjednám.

• Lákaji na slevu,kterou nemůžete uplatnit!!!!!

• Extrémní množství obalového materiálu a plastů

Obchod úplně kašle na jakoukoliv ekologii. Balíček přišel ve velké krabici, která byla z 80% vycpaná plastovým materiálem. Důvod, proč zde již neobjednám.

Objednala jsem si balení na 1000ml a přišlo 500ml

• Lžou o složení granulí. Uvádějí, že neobsahují alergeny v podobě kuřecího masa a vedlejších produktů, přesto granule obsahují 12% kuřecího tuku!

obchod mi poslal jiné zboží než jsem objednala a odmítli mi vrátit poštovné při vracení zboží zpět do obchodu

• bylo to levne
    • Zpusob baleni objednavky - vse nahazeno do jedne cca 50kg krabice, ktera ten transport sotva vydrzela, prisla potrhana, ale zbozi nastesti v poradku.
    • utratila jsem pres 5k a platila k tomu postovne....

Zboží přišlo ve špatném stavu. Pytel s krmivem roztrzen,konzervy pomackane a preclíky se dali nabírat lžíci.Balik byl v pořádku,ale tenký,produkty byly navolno,nic nebylo obaleno.Okamzite jsem reklamovala,nenamáhali se ani omluvit.

• super nákup

Více než týden doprava...

Zboží jsem objednala do zásilkovny boxu a místo toho mi byli doručeno na poštu kde mají krátké otevírací hodiny a nemohla jsem vyzvednout.

Katastrofa, došel mi pouze plechový obal se zmačkaným návodem uvnitř, ale bez toho obojku, jen obal. Žádám o rychlou nápravu

Máte špatnou ne-li mizernou spolupráci s dopravcem. V první moji objednávce,mě došlo meilem, že adresát neexistuje ať zboží znovu
    objednám. To jsem zadal a nakonec mě zboží došlo dvakrát den po dni.
    Posledně jste měli perfektního svého dopravce. Co se stalo?

• Využívání dopravce DPD je tragedie. Nabídka PETHOME je sice zajímavá, ale dopravce nemá zájem na tom, aby balíček dopravil. V okamžiku, kdy si přenastavíte místo nebo dobu doručení, jde balíček automaticky do jejich skladu a nikoho ani nenapadne, aby o tom alespoň informoval objednatele, když už nereflektují na řádně nastavenou změnu dodání.

• Poslali jinou barvu klece než byla objednána.

Nezaslou nikdy darek

Balení, které má 17 kg prodávají jako 18 kg. Viděl bych to na klamání spotřebitele. Vidím

• Nekompletní dodavka

Bohužel nemůžu doporucit